2019-12-14 11:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cersanit Zestaw Gala szafka 50 z umywalką biała

Nr produktu: 2856201
439,00
439,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 3 z 5
  • 5(0)
  • 4(0)
  • 3(1)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

3

Anja (2019-10-24)

Umywalka z szafką

Co mi się podoba: Cena, umywalka

Co mi się nie podoba: Jakość szafki

Zestaw ładnie się prezentuje jednak na uwagę zasługuje tylko umywalka. Umywalka dobrej jakości i łatwa w czyszczeniu ze względu na brak zbędnych wgłębień dzięki czemu brud i kurz nie ma się gdzie osadzać. Dla osób zapracowanych którzy nie mogą sobie pozwolić na zbyt częste porzadki w łazience idealna. I tyle raczej z plusów. Szafka pozostawia bardzo dużo do życzenia. Po pierwsze trzeba bardzo uważać przy skrecaniu żeby wkrety nie przebiły płyty. U mnie po dokreceniu na zewnętrznym blacie pojawiły się pęknięcia. Po drugie szuflady chodzą bardzo opornie mimo że szafka jest skręcona prawidłowo. Zwłaszcza szuflada górna ciężko się otwiera a cichy domyk nie funkcjonuje. Z dolną szufladą jest nieco lepiej. Gdybym wiedziała o tym przed zakupem wolałabym dołożyć trochę więcej i kupić coś lepszej jakości.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry