2018-07-22 00:54
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fiskars Nożyce dźwigniowe do żywopłotu

Nr produktu: 4160669
  • Ostrze ze stali nierdzewnej
  • Odbojniki zabezpieczające dłonie
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 4160669

Cechy

Nożyce dźwigniowe do żywopłotu, produkcji renomowanej firmy Fiskars, posiadają ostrza wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Jest ona pokryta powłoką PTFE, która skutecznie minimalizuje tarcia oraz zapobiega przywieraniu soków żywicznych do ostrza. Ponadto w celach bezpieczeństwa nożyce Fiskars są wyposażone w specjalne odbojniki. Ich zadaniem jest zabezpieczanie dłoni podczas wykonywanej pracy.

Nożyce do żywopłotu Fiskars od innych nożyc wyróżnia innowacyjny system PowerGear. Rozwiązanie to opiera się na systemie przekładni zębatych, które przenoszą i zwiększają siłę cięcia (2,5 : 1, 3,5 : 1). Rączka wykonana jest z solidnych tworzyw, które charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość. Wyprodukowane przez Fiskars nożyce cechuje oprócz tego duża lekkość, co umożliwia dłuższe operowanie nimi bez zmęczenia dłoni.

Nożyce Fiskars są stosowane do cięcia żywopłotów. Można z nich korzystać zarówno na terenach posesji prywatnych, jak również w miejscach użyteczności publicznej (np. w parkach lub na terenach rekreacyjnych). Odcinane gałązki można zebrać za pomocą grabi i wywieźć przy użyciu taczki, zapewniając czystość i estetyczny wygląd miejsca wokół żywopłotu. Mimo swojej wysokiej jakości, narzędzie Fiskars dostępne jest w bardzo przystępnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
ręczne nożyce do żywopłotu
wykonanie trzonka:
tworzywo sztuczne
z możliwością wydłużenia:
nie
system tnący:
dwu-ostrzowy

Wymiary i waga (netto):

Waga:
730 g
Wysokość:
59,0 cm
Szerokość:
17,0 cm
Głębokość / Grubość:
4,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry