2018-05-20 23:54
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Metalkas Skrzynka gazowa TG-GZ1/S żółtaArt.Nr. 5787304

  • Do obudowy węzła redukcyjno-pomiarowego przyłącza gazowego
  • Montaż na ścianę
  • Nie odbarwia się na słońcu, mrozoodporna
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 5787304

Cechy

Skrzynka gazowa TG-GZ1/S produkcji renomowanej firmy Metalkas jest wykonana z wysokiej jakości metalu i pokryta wysokiej jakości farbą proszkową RAL, dzięki czemu przez długi czas zachowuje trwałość i doskonały wygląd. Nie posiada pleców. Jej korpus jest giętki, a drzwiczki wyposażone w zamek uniwersalny oraz szybkę, pozwalającą na sprawdzenie stanu licznika.

Zastosowanie

Skrzynka gazowa zewnętrzna TG-GZ1/S przeznaczona jest do montowania wnękowego na ścianie budynku. Stosowana do obudowy węzła redukcyjno - pomiarowego przyłącza gazowego. Umożliwia zarówno sprawdzenie stanu licznika, jak i regulację dopływu gazu za pomocą znajdujących się na węźle dźwigni i pokręteł. Skrzynka na gaz marki Metalkas jest niezbędna zarówno w budynkach prywatnych, jak i blokach, budynkach firm, użyteczności publicznej itp.

Zalety

Dzięki pokryciu farbą RAL, skrzynka na licznik gazowy TG-GZ1/S nie odbarwia się na słońcu. Jest to produkt całoroczny, cechujący się dużą mrozoodpornością. Pojemność skrzynki wynosi 79 l. Mimo swojej wysokiej jakości, dostępna jest w bardzo przystępnej cenie. To jednorazowy wydatek na długie lata użytkowania. Można zamontować w niej również detektor gazu.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
6,1 kg
Wysokość:
60,0 cm
Szerokość:
60,0 cm
Głębokość / Grubość:
25,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry