Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Burg-Wachter Sejf meblowy Home H 1 E

Nr produktu: 3057585

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Sejfy

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3057585

Sejf meblowy Home H 1 E, firmy Burg-Wachter.

Poziom bezpieczeństwa B: HomeSafe dla Twojego domu.
Dzięki temu Twoje wartościowe rzeczy będą dobrze ukryte i chronione przed kradzieżą.
Sprawdzony elektroniczny zamek szyfrowy posiada certyfikat VdS (klasa 2) i ECB S zgodnie z EN 1300 (klasa B). Umożliwia on milion rzeczywistych ustawień.
Za pomocą indywidualnego, 6-cyfrowego kodu zamykanie i otwieranie drzwiczek sejfu jest nadzwyczaj wygodne i przede wszystkim bezpieczne.
Wersja E dostarczana jest w standardzie z trzema bateriami, co pozwala na jak najszybsze użycie sejfu meblowego.
Armatura zamka wystaje na odległość 13 mm.

Konstrukcja serii HomeSafe jest dwuścienna, jest zatem szczególnie odporna na siłową ingerencję z zewnątrz. Sejf meblowy wyposażony jest w materiał ogniochronny zgodnie z DIN 4102-A1 i obwiedniowy falc przeciwpożarowy.
Wnętrze o głębokości segregatora i regulowana półka zapewniają dostateczną ilość miejsca i umożliwiają uporządkowane przechowywanie. Klasyczny i prosty design jest ponadczasowy i harmonizuje z prawie każdym meblem.

Poziom bezpieczeństwa B zgodnie z VDMA 24992, stan z maja 1995r.
Materiał ogniochronny zgodnie z DIN 4102-A1.
Nadaje się na sejf szafkowy.
Dwuścienny.
Z obwiedniowym falcem przeciwpożarowym.
Ryglowany przez okrągłe trzpienie.
Możliwość zakotwienia w tylnej ściance i w dnie, po dwa otwory umieszczone po przekątnej w ściance tylnej i w dnie.
Wnętrze o głębokości segregatora.
Możliwość zakotwienia w celu ochrony przed kradzieżą z użyciem siły.

Sejf szafkowy HomeSafe można bez problemu zabudować w meblu. Do tego celu został skonstruowany. Dzięki rozmieszczonym po przekątnej dwóm otworom umożliwia zakotwienie w tylnej ściance i w dnie sejfu, zapewniając optymalne i nieruchome zamocowanie. Dzięki temu sejf uniemożliwia kradzież wraz ze znajdującymi się w nim wartościowymi przedmiotami.

Wymiary i waga (netto):
Waga:542,0 kg
Wysokość:27,8 cm
Szerokość:40,2 cm
Głębokość / Grubość:3,38 m

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry