Treść Główna
Logo OBI
Wyniki dla

wieszak na ubrania

(43)
Błyszczący, srebrny wieszak meblowy na ubrania z dwoma ramionami haczyków.

Dostępne online

15,49 zł
Regulowany wieszak na ubrania z dwoma drążkami dla dodatkowej przestrzeni.
149,99 zł
Regulowany wieszak na ubrania z kółkami do organizacji garderoby.

Niedostępne online

81,99 zł
Złoty uchwyt meblowy t.b.t., wieszak na ubrania z dwoma haczykami.

Dostępne online

15,49 zł
Kuchinox Nakładka na wieszak na ubrania TOKIO

Dostępne online

4,50 zł
Wieszak t.b.t. z 3 haczykami, drewno i metal

Dostępne online

67,49 zł
Drewniany wieszak na spodnie z metalowymi klipsami do organizacji szafy.

Dostępne online

24,49 zł
12,25 zł / szt.
Domino Wieszak ścienny Black

Dostępne online

43,79 zł
Elegancki, srebrny haczyk na ubrania t.b.t. do montażu na ścianie.

Dostępne online

15,49 zł
Uchwyt meblowy t.b.t. w kolorze brązu, idealny do szafek i szuflad.

Dostępne online

15,49 zł
t.b.t. wieszak ścienny z trzema haczykami, drewno i metal.

Dostępne online

61,99 zł
Czarny wieszak ścienny z napisem "Welcome" i 6 haczykami.

Niedostępne online

57,99 zł
Czarny wieszak t.b.t. z trzema haczykami do montażu na ścianie.

Dostępne online

16,69 zł
Domino Wieszak ścienny 9143 srebrny

Dostępne online

29,79 zł
Czarny wieszak t.b.t. do montażu na ścianie.

Dostępne online

6,29 zł
Wieszak z trzema czarnymi haczykami na białej drewnianej desce.

Dostępne online

101,99 zł
Chromowany wieszak t.b.t. z dwoma haczykami do montażu na ścianie.

Dostępne online

6,29 zł
Zestaw 8 wieszaków na ubrania z jasnego drewna, niektóre z poprzeczką, na spodnie i bluzki.
Drewniane wieszaki na ubrania, 8 sztuk do spodni i bluzek, przechowywanie tekstyliów.
Drewniany wieszak na ubrania z poprzeczką, 8 sztuk do spodni i bluzek, z kategorii Przechowywanie tekstyliów.

Niedostępne online

29,99 zł
3,75 zł / szt.
Wieszak aluminiowy czarny na wkręty 43x4x4
Wieszak aluminiowy czarny na wkręty 43x4x4
Wieszak aluminiowy czarny na wkręty 43x4x4

Dostępne online

32,30 zł
Czarne drewniane wieszaki na ubrania, zestaw do szafy.
Czarny drewniany wieszak na ubrania z metalowym haczykiem.

Dostępne online

32,49 zł
6,50 zł / szt.
Czarny wieszak na ubrania z aksamitu z metalowym haczykiem.

Dostępne online

21,29 zł
4,26 zł / szt.
Szary wieszak na ubrania z aksamitu z metalowym haczykiem.

Dostępne online

21,29 zł
4,26 zł / szt.
Zestaw wieszaków na ubrania: Aksamitne wieszaki w kolorze szarym, różowym i fioletowym z metalowymi haczykami.

Dostępne online

15,59 zł
5,20 zł / szt.
Schwinn Wieszak meblowy czarny mat 6,5x4,7 mm

Dostępne online

13,16 zł
Czarne wieszaki na ubrania, zestaw 10 sztuk. Praktyczne Wieszaki na ubrania.

Dostępne online

20,99 zł
2,10 zł / szt.
Czarny uchwyt meblowy t.b.t. w kształcie litery Y do szafek i szuflad.

Dostępne online

41,99 zł
Kolorowy zestaw wieszaków do organizacji szafy.

Dostępne online

15,69 zł
5,23 zł / szt.
Czarny wieszak ścienny z drewnianymi kulkami do garderoby, kurtek i innych.

Dostępne online

20,79 zł
Drewniany wieszak na ubrania z klipsami do spódnic i spodni.
Zbliżenie: Drewniany wieszak na spodnie z metalowym klipsem, część wieszaka na ubrania.
Zbliżenie srebrnego klipsa do wieszaka na spodnie firmy t.b.t.

Dostępne online

15,99 zł
Czarny metalowy haczyk ścienny t.b.t. do montażu na ścianie.

Dostępne online

23,79 zł
Czarny metalowy haczyk ścienny t.b.t. do montażu na ścianie.

Dostępne online

15,59 zł
Czarny wieszak na ubrania z półką do organizacji szafy.

Dostępne online

168,99 zł
Schwinn Wieszak meblowy czarny mat 7x10,5 mm

Dostępne online

19,44 zł
Czarny wieszak ścienny z drewnianą kulką do garderoby.

Dostępne online

22,99 zł
Schwinn Wieszak meblowy czarny mat rozstaw 128 mm
Schwinn Wieszak meblowy czarny mat rozstaw 128 mm

Dostępne online

35,05 zł
Schwinn Wieszak meblowy czarny mat 5x26x3,1 mm
Schwinn Wieszak meblowy czarny mat 5x26x3,1 mm

Dostępne online

45,71 zł
Schwinn Wieszak meblowy czarny mat 13x5x3,1 mm
Schwinn Wieszak meblowy czarny mat 13x5x3,1 mm

Dostępne online

27,09 zł
Garderoba MARCO na kółkach wys. max. 160 cm czarna

Niedostępne online

79,99 zł
t.b.t. Podnośnik do ubrań do organizacji szafy.

Niedostępne online

169,00 zł
Białe drewniane wieszaki na ubrania z metalowymi haczykami, Kategoria: Wieszaki.
Biały drewniany wieszak na ubrania z metalowym haczykiem.

Niedostępne online

32,49 zł
6,50 zł / szt.
Wieszak na ubrania t.b.t. metalowy, srebrny, do montażu na ścianie.

Niedostępne online

19,49 zł
Domino Wieszak ścienny porcelana czerwony

Niedostępne online

14,99 zł
t.b.t. Uchwyt na papier toaletowy z drewna i metalu, część zestawu akcesoriów łazienkowych.

Niedostępne online

26,79 zł

wieszak na ubrania

Niezbędne wieszaki na odzież – must-have każdego domu

Wieszaki na odzież to podstawa wyposażenia domu, które pomaga zachować ład i porządek. Są niezwykle praktyczne i pasują do wielu zastosowań. Idealnie nadają się nie tylko do codziennych ubrań, ale także do eksponowania wyjątkowych strojów. Bogactwo dostępnych modeli umożliwia dopasowanie wieszaka do osobistych preferencji i stylu wnętrza.

Korzyści z używania wieszaków na ubrania

  • Zapobiegają zagnieceniom i uszkodzeniom odzieży.
  • Ułatwiają organizację garderoby, co przekłada się na łatwiejsze odnajdywanie ubrań.
  • Mogą stanowić element dekoracyjny, dodając wnętrzom stylu i elegancji.
  • Uproszczenie codziennego ubierania się dzięki lepszej dostępności odzieży.

Przegląd wieszaków – znajdź idealny model dla swojego wnętrza

Wieszaki na odzież występują w różnych formach, które spełniają określone potrzeby i pasują do danej przestrzeni. Wybierając materiał – metal, drewno, czy plastik – warto zastanowić się, który najlepiej wpisze się w atmosferę naszego domu. Wieszaki różnią się wyglądem i trwałością, co ma wpływ na charakter i klimat pomieszczenia. Dlatego ważne jest, by wybrać typ, który będzie najbardziej praktyczny i estetyczny dla naszego mieszkania.

Rodzaj wieszakaZastosowanieMateriał
StojącePrzedpokoje, sypialnieMetal, drewno, plastik
ŚcienneKorytarze, łazienkiMetal, drewno
Do szafGarderoby, szafy wnękoweMetal, plastik

Wieszaki stojące – funkcjonalność i styl w Twoim przedpokoju

Wieszaki stojące to praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i elastyczność w aranżacji przestrzeni. Są mobilne, co pozwala na łatwą reorganizację nawet w małych mieszkaniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Wieszak na ubrania to nie tylko gwarancja utrzymania porządku, ale również element dekoracyjny, który dodaje wnętrzu stylu i elegancji. Bogata oferta rynkowa umożliwia znalezienie modelu, który idealnie spełni Twoje oczekiwania – zarówno w kwestii designu, jak i funkcjonalności.

Wieszaki stojące – rozwiązanie dla małych przestrzeni

W małych mieszkaniach wieszaki stojące są nieocenione. Ich kompaktowe rozmiary, łatwość montażu i przenoszenia sprawiają, że doskonale wykorzystują dostępną przestrzeń. Jeżeli borykasz się z problemem małego metrażu lub po prostu szukasz sposobu na lepszą organizację ubrań, wieszak stojący okaże się strzałem w dziesiątkę.

Jak wybrać wieszak stojący – co warto wiedzieć

Przed zakupem wieszaka warto zastanowić się nad kilkoma kluczowymi aspektami:

  • Materiał: Decyduje o trwałości i wyglądzie wieszaka.
  • Wymiary: Muszą pasować do wielkości pomieszczenia.
  • Styl: Powinien współgrać z resztą wnętrza.
  • Liczba haków: Im więcej, tym lepiej zorganizujesz swoje ubrania.

Wybierając odpowiedni model, inwestujesz nie tylko w estetykę, ale przede wszystkim w codzienny komfort użytkowania.

Wieszaki ścienne: Symbioza praktyczności i designu

Wieszaki ścienne to doskonały wybór dla tych, którzy chcą efektywnie wykorzystać przestrzeń w domu. Montowane na ścianie, oszczędzają miejsce na podłodze – to istotne, zwłaszcza w małych mieszkaniach. Wieszaki ubraniowe nie tylko pomagają utrzymać porządek w garderobie, ale również stanowią dekoracyjny akcent wnętrza. Dostępne w różnych stylach i materiałach, pozwalają na dopasowanie do własnych upodobań i charakteru pomieszczenia. Czy preferujesz nowoczesne metalowe, czy klasyczne drewniane – z pewnością znajdziesz wieszak, który będzie idealny dla Ciebie.

Wybór wieszaka: metal czy drewno?

Wybierając między metalowymi a drewnianymi wieszakami, kieruj się własnymi potrzebami i stylem wnętrza. Metalowe wieszaki są bardziej wytrzymałe i nadają się do cięższych ubrań, ale ich montaż może być nieco trudniejszy. Wieszaki drewniane, łatwiejsze w instalacji, wprowadzają do wnętrza ciepło i naturalność. Ważne, by wieszak współgrał z aranżacją i podkreślał atmosferę domu. Pamiętaj, że odpowiednio dobrany wieszak to nie tylko funkcjonalność, ale i ważny element dekoracyjny.

Montaż wieszaka ściennego: krok po kroku

  1. Przygotuj narzędzia takie jak wiertarka, poziomica czy śrubokręt, w zależności od modelu wieszaka.
  2. Upewnij się, że wieszak jest mocno i bezpiecznie przymocowany do ściany, co zapewni jego stabilność.
  3. Prawidłowo zamontowany wieszak na ubrania to nie tylko porządek, ale także unikalny element, który może wzbogacić wnętrze domu.

Jak uporządkować garderobę: wybieramy wieszaki

Wieszaki to kluczowy element, który wprowadza ład i porządek w garderobie. Pozwalają na systematyczne rozmieszczenie ubrań według typu, koloru czy sezonu. Wieszak nie tylko ułatwia organizację, ale także chroni odzież przed zniekształceniem. Dzięki nim ubrania dłużej zachowują swój idealny stan i są wolne od zagnieceń. Na rynku dostępne są różnorodne rodzaje wieszaków, co umożliwia dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Wieszak teleskopowy – maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Wieszak teleskopowy to idealne rozwiązanie dla osób pragnących efektywnie zagospodarować przestrzeń w szafie. Jego regulowana konstrukcja pozwala na dostosowanie do wielkości garderoby oraz ilości przechowywanych ubrań. Jest nieoceniony w przypadku niestandardowych wymiarów szafy lub obszernej kolekcji odzieży. Elastyczność regulacji czyni wieszak niezwykle funkcjonalnym, a kiedy nie jest używany, można go z łatwością złożyć i przechować, zwalniając miejsce.

Wieszak na spodnie – zarządzanie przestrzenią z łatwością

Specjalistyczne wieszaki, takie jak te dedykowane dla spodni, ułatwiają zachowanie porządku i zapewniają łatwy dostęp do garderoby. Pozwalają na efektywną segregację odzieży i akcesoriów, co znacząco skraca czas poszukiwania potrzebnego elementu. Wieszak na spodnie został zaprojektowany tak, aby spodnie wisiały gładko i nie zajmowały nadmiernie dużo miejsca. Bogactwo dostępnych modeli pozwala na przypisanie każdemu typowi odzieży i akcesoriów własnego miejsca, co przyczynia się do utrzymania uporządkowanej przestrzeni w szafie.

Niezbędne wieszaki specjalistyczne dla miłośników porządku

Dla tych, którzy cenią sobie szczegóły, wieszaki specjalistyczne są niezastąpione w utrzymaniu porządku w szafie. Specjalne modele dla pasków, krawatów i innych dodatków ułatwiają organizację drobnych elementów garderoby. Zapewniają one łatwy dostęp i chronią przed zniszczeniem. Dzięki nim akcesoria takie jak paski, krawaty czy biżuteria są zawsze uporządkowane, łatwo dostępne i w doskonałym stanie. Bogactwo rozmiarów i wzorów pozwala dostosować wieszaki do osobistych preferencji każdego użytkownika.

Wieszak na paski – mały detal, wielka różnica

Przechowywanie drobnych akcesoriów, takich jak paski, krawaty czy biżuteria, może być wyzwaniem. Łatwo się gubią i plączą. Wieszak na paski i inne dedykowane rozwiązania to sekret utrzymania w nich porządku. Specjalistyczne wieszaki zapewniają, że te małe, ale ważne elementy garderoby będą zawsze pod ręką, zorganizowane i w nienaruszonym stanie. Chronią też delikatne przedmioty przed uszkodzeniami, zapewniając bezpieczne miejsce przechowywania.

Wieszak klamrowy – ochrona dla odzieży wierzchniej

Odzież wierzchnia, jak płaszcze czy kurtki, wymaga specjalnej troski. Wieszak klamrowy i inne specjalne rozwiązania są kluczowe dla ochrony tych ubrań przed zagnieceniami i uszkodzeniami. Utrzymują one Twoje płaszcze i kurtki w idealnym stanie, zawsze gotowe do założenia. Wieszaki klamrowe są dostępne w różnych wariantach, co pozwala na wybór idealnego modelu spełniającego Twoje potrzeby i oczekiwania.

Wieszaki nowoczesne – połączenie elegancji z funkcjonalnością

W erze nowoczesnego designu wieszaki stały się czymś więcej niż tylko praktycznym dodatkiem. Są kluczowym elementem dekoracyjnym, który może odmienić każde wnętrze. Ich różnorodność form i materiałów umożliwia idealne dopasowanie do osobistych gustów. Dobrze wybrany wieszak może znacząco wzbogacić nowoczesną aranżację.

Wybór wieszaków do nowoczesnych wnętrz

Wybierając wieszaki stylowe, zwróć uwagę na:

  • Materiał – metalowe modele nadadzą przestrzeni industrialnego charakteru, a drewniane wprowadzą ciepło i naturalność.
  • Kolor – może tworzyć kontrast lub współgrać z otoczeniem, zależnie od Twoich preferencji.
  • Design – decyduje o tym, czy wieszak będzie subtelnie komponował się z wnętrzem, czy też stanie się jego dominującym akcentem.

Unikatowe kształty wieszaków – kiedy warto je wybrać?

Zastanawiałeś się kiedyś, że wieszaki nietypowe mogą być dziełem sztuki? Oryginalne formy mogą nadać wnętrzu unikalny charakter i stać się jego wyróżniającym elementem. Wieszak w kształcie drzewa lub zwierzęcia może przyciągać wzrok i zainteresowanie. Wybierając unikatowe modele, tworzysz niepowtarzalne wnętrze, które jednocześnie jest praktyczne i estetyczne.

Kolorowe wieszaki dziecięce – bezpieczne i pełne zabawy do pokoju malucha

Wieszaki dziecięce to kluczowy element wyposażenia pokoju każdego dziecka. Łączą one użyteczność z pięknem, tworząc praktyczne miejsce na ubrania i wprowadzając radosną atmosferę. Bogactwo kształtów i kolorów sprawia, że mogą one stać się inspirującym elementem dekoracyjnym, zachęcającym do utrzymania porządku. Bezpieczne i dostosowane do małych użytkowników, te akcesoria to doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą nauczyć dzieci samodzielności i odpowiedzialności.

Jak wybrać wieszaki do pokoju dziecka?

Wybierając wieszaki do pokoju dziecka, należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach:

  • Bezpieczeństwo i łatwość użycia – wieszaki powinny być stabilne i solidne, aby zmniejszyć ryzyko ich przewrócenia.
  • Estetyka – barwne modele lub te z postaciami z bajek mogą skłonić dziecko do samodzielnego porządkowania ubrań.
  • Dopasowanie do wieku i wzrostu dziecka – pozwoli to na łatwe i samodzielne korzystanie z wieszaków.

Wieszaki edukacyjne – pomoc w nauce samodzielności

Wieszaki edukacyjne to nowoczesne rozwiązanie wspierające dzieci w nauce samodzielności. Dostępne w różnych wersjach, nie tylko ułatwiają organizację ubrań, ale również uczą dbania o porządek. Niektóre modele mają oznaczenia, które pomagają w segregacji garderoby. Są one nie tylko praktyczne, ale także zapewniają doskonałą zabawę, umożliwiając dzieciom odkrywanie świata przez interaktywną grę.

Odkryj dodatki do wieszaków – klucz do porządku w garderobie

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko szeroki wybór wieszaków, ale również akcesoria, które pomogą Ci zapanować nad porządkiem w garderobie. Organizery, półki i inne dodatki to sekret efektywnego zarządzania przestrzenią. Pozwalają one na łatwy dostęp do ulubionych elementów Twojej garderoby, przekształcając każdy wieszak w praktyczne narzędzie do organizacji. Wybierając te produkty, zwróć uwagę na ich funkcjonalność, trwałość oraz styl, aby harmonizowały z resztą Twojego wnętrza.

Jak maksymalnie wykorzystać miejsce na wieszaku?

Wieszak z półką to nie tylko miejsce na ubrania. Możesz na niej poukładać dodatki, takie jak biżuteria czy paski. Organizery to klucz do utrzymania porządku w szafie, ułatwiają segregację ubrań i chronią je przed zagnieceniami. Specjalne przegródki w organizerach są idealne do przechowywania drobnych przedmiotów. Dzięki tym akcesoriom Twoja garderoba stanie się nie tylko bardziej funkcjonalna, ale również estetycznie uporządkowana.

Rozwiązania do przechowywania ubrań sezonowych

Przechowywanie odzieży sezonowej może być łatwiejsze niż się wydaje. Nasze pokrowce na ubrania zapewniają skuteczną ochronę przed kurzem i uszkodzeniami, dzięki czemu Twoje ubrania pozostają w doskonałym stanie, gotowe na kolejny sezon. Pudełka do przechowywania to inny sposób na zachowanie porządku, ułatwiające odnalezienie potrzebnych rzeczy. Wybierając akcesoria do przechowywania, pamiętaj o ich rozmiarze, jakości i typie zamknięcia, aby zapewnić Twoim ubraniom najlepszą możliwą ochronę.