2021-02-27 08:44


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Truskawka zwisająca Beltran wys. 25cm don. 12cm

Nr produktu: 6655898

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Sadzonki truskawki

Opis produktu

Nr produktu: 6655898

Truskawka ma wzniesiony i delikatnie płożący się pokrój. Zaliczana jest do roślin wieloletnich. Przeważnie osiąga od 15 do około 45 cm wysokości. Pędy są delikatne i lekko się przewieszają. Łodyga słabo rośnie na długość, ale za to posiada duży przyrost na grubość. Liście są trójlistkowe, błyszczące i gładkie, z dobrze zaznaczonym użyłkowaniem. Okres kwitnienia truskawki przypada od maja do czerwca. Kwiaty są małe, złożone z pięciu białych płatków i żółtego środka. Podczas wzrostu łukowato się przeginają do ziemi. Istnieje wiele odmian, które kwitną dwa razy, tym samym dwa razy również owocują. Po przekwitnięciu w miejscu kwiatów pojawiają się owoce - dno kwiatowe się rozrasta i tworzy jadalny owoc, nazywany jagodą pozorną. Na powierzchni owocu znajduje się wiele orzeszków, które są właśnie owocami właściwymi. Truskawka wytwarza rozłogi inaczej zwane wąsami, które służą do rozmnażania. Roślina wymaga miejsca słonecznego, osłoniętego od wiatru. Najlepiej rośnie na podłożu żyznym, przewiewnym i umiarkowanie wilgotnym. Gleba ciężka i stale wilgotna, często prowadzi do chorób grzybowych, co zdecydowanie obniża wartość truskawki ananasowej.

Wymiary i waga (netto):
Waga:700 g
Wysokość:25,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry