2021-01-24 13:58


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Marley Zbieracz wody brązowy 75 mm

Nr produktu: 1085505

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Rynny dachowe z tworzywa sztucznego

Opis produktu

Nr produktu: 1085505

Cechy

Zbieracz wody deszczowej produkcji renomowanej firmy Marley wykonany jest z wysokiej jakości PCV w kolorze brązowym, co gwarantuje niewielką wrażliwość na promieniowanie UV oraz wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Ten zbieracz deszczówki typu Continental podłączany jest do zbiornika za pomocą wężyka 3/4". Gdy poziom wody osiągnie wysokość przepełnienia zbiornika, deszczówka spływa przez rurę spustową do kanalizacji.

Zastosowanie

Zbieracz Marley pozwala na zbieranie deszczówki do zbiorników lub beczek w celach użytkowych, takich jak podlewanie trawników, prace porządkowe, a także zasilanie spłuczek WC. Montaż zbieracza na rurze spustowej z metalu lub plastiku jest możliwy już w trakcie użytkowania systemu. Przydaje się to zwłaszcza na posesjach, gdzie utrzymywane są ogródki ozdobne lub warzywne.

Zalety

Zbieracz wody deszczowej to rozwiązanie, które pozwala na zaoszczędzenie na wodzie i na pozyskanie jej bezpośrednio od samej natury. Dlatego zbieracze wody deszczowej są bardzo popularne nie tylko w domach prywatnych, ale również w wielu innych miejscach. Dodatkową zaletą jest fakt, że zbieracz wody firmy Marley dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Akcesoria
Wielkość nominalna:75 mm
Wymiary i waga (netto):
Waga:200 g
Wysokość:14,0 cm
Szerokość:7,5 cm
Głębokość / Grubość:7,5 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry