2018-02-23 15:41
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Marley Rura z mufą śr. 110 mm długość 25 cmArt.Nr. 1235829

  • Do odprowadzania nieczystości i ścieków w systemach kanalizacyjnych
  • Wykonana z wysokiej jakości materiału
Opis produktu

Warianty:

8,49
8,49 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%, zzgl. Versandkosten.

W markecie OBI Warszawa Puławska

24 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1235829

Cechy

Rura z mufą firmy Marley wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają jej trwałość. Dzięki mufie możliwe jest łatwe ułożenie nawet dłuższego odcinka kanalizacji z wielu rur i skuteczne odprowadzenie ścieków bez ryzyka zapchania się odpływu. Dzięki szerokiemu wyborowi średnic można ułożyć kanalizację w różnych warunkach terenowych.

Zastosowanie

Rura PCV 110 jest stosowana do odprowadzania nieczystości i ścieków w systemach kanalizacyjnych. Mogą być to zarówno systemy znajdujące się w domach prywatnych, jak również budynkach użyteczności publicznej, hotelach, placówkach edukacyjnych, magazynach, zakładach produkcyjnych itp. Średnica rury zapewnia swobodne przepływanie przez nią zanieczyszczeń, wśród których znaleźć się mogą nawet większe elementy.

Zalety

Rura PCV jest niezbędna w każdym systemie kanalizacji. Pomimo wysokiej jakości wykonania dostępna jest w przystępnej cenie, dzięki czemu ułożenie nawet bardzo długiego odcinka odprowadzania ścieków i nieczystości okaże się niezwykle ekonomiczne. Warto zadbać także o wysoką jakość odpływu w łazience. Polecany jest do tego odpływ liniowy Simple.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
rury HT
wymiar:
110 DN w mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
280 g
Wysokość:
25,0 cm
Szerokość:
11,0 cm
Głębokość / Grubość:
11,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Ostatnio przeglądane

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry