2020-04-06 01:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Rura miedziana twarda śr. 15 mm x 1 mm

Nr produktu: 5262209
  • Do zastosowania w instalacjach wodnych i gazowych
  • Wykonana z twardej miedzi
Opis produktu
26,35
26,35 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

17 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 5262209

Cechy

Rura miedziana jest wykonana z materiału wysokiej jakości, co zapewnia długą i bezpieczną eksploatację. Jest pokryta warstwą tlenku, który zapobiega kontaktowi z powietrzem oraz wodą, a co za tym idzie - nie poddaje się korozji. Rurka miedziana nie powinna łączyć się bezpośrednio w jednej instalacji z elementami wykonanymi z innych metali (grzejniki, pompy, zbiorniki) ze względu na tzw. korozję elektrochemiczną.

Zastosowanie

Rury miedziane twarde są stosowane w instalacjach wodno-sanitarnych, grzewczych (grzejniki, ogrzewanie podłogowe, promienniki płytowe), dystrybuujących gazy oraz paliwa ciekłe, a także usuwających wodę z odpadów sanitarnych. Miedziana rurka zapewnia doskonały przepływ cieczy, a jej średnica sprawia, że w łatwy sposób może zostać zamaskowana (np. listwą, w posadzce, bruzdach czy pod tynkiem).

Zalety

Rura miedziana twarda ma znacznie mniejsze opory niż rura stalowa, co pozwala na stosowanie znacznie mniejszych średnic przewodów, a tym samym mniejsze użycie cieczy w danej instalacji. Pomimo wysokiej jakości wykonania, dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu ułożenie nawet długiej instalacji jest bardzo ekonomiczne. Rura miedziana twarda 15 to inwestycja na lata efektywnego użytkowania.

Wymiary i waga (netto):

Waga:975g
Wysokość:2,50m
Szerokość:17,0cm
Głębokość / Grubość:17,0cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Bari (2015-12-29)

Idealny produkt

idealnie trzyma wymiar, czyżby kalibrowana

1 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry