2020-04-04 07:09


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Rozgałęźnik 3 x 2P płaski

Nr produktu: 5530639
  • Umożliwia podłączenie 3 wtyczek płaskich
Opis produktu
8,49
8,49 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5530639

Cechy

Rozgałęźnik 3 x 2P jest wykonany z solidnego tworzywa sztucznego, które skutecznie osłania przed uszkodzeniami, wodą oraz kurzem znajdujące się wewnątrz części elektryczne. Rozgałęźnik wyposażony jest w trzy ułożone w jednej pionowej linii gniazdka przeznaczone na wtyczki płaskie. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa użyteczność całego podłączenia. Wykonany w zgodzie z europejskimi normami.

Zastosowanie

Rozgałęźnik prądu jest używany wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba podłączenia kilku urządzeń elektrycznych, a brakuje gniazdek. Może być stosowany doraźnie lub w charakterze "punktu dostępowego" przed dłuższy czas. Jest wykorzystywany zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i biurach, urzędach, sklepach, placówkach edukacyjnych, firmach oraz różnego rodzaju instytucjach użyteczności publicznej.

Zalety

Rozgałęźnik 3 x 2P płaski to praktyczne akcesorium wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantujących wygodną i długotrwałą eksploatację. Jego zaletą jest również niewielka cena. Polecany do miejsc, gdzie często lub też cały czas używa się wielu urządzeń elektrycznych ze średnimi i długimi kablami zasilania, ponieważ eliminuje konieczność podłączania przedłużacza.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Material:Tworzywo sztuczne
Liczba gniazd wtykowych:3 szt.

Wymiary i waga (netto):

Waga:50g
Wysokość:9,6cm
Szerokość:9,6cm
Głębokość / Grubość:1,5cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry