2017-11-24 21:41
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rozgałęźnik 3 x 2P płaskiArt.Nr. 5530639

  • Umożliwia podłączenie 3 wtyczek płaskich
Opis produktu
7,99
7,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

6 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5530639

Cechy

Rozgałęźnik 3 x 2P jest wykonany z solidnego tworzywa sztucznego, które skutecznie osłania przed uszkodzeniami, wodą oraz kurzem znajdujące się wewnątrz części elektryczne. Rozgałęźnik wyposażony jest w trzy ułożone w jednej pionowej linii gniazdka przeznaczone na wtyczki płaskie. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa użyteczność całego podłączenia. Wykonany w zgodzie z europejskimi normami.

Zastosowanie

Rozgałęźnik prądu jest używany wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba podłączenia kilku urządzeń elektrycznych, a brakuje gniazdek. Może być stosowany doraźnie lub w charakterze "punktu dostępowego" przed dłuższy czas. Jest wykorzystywany zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i biurach, urzędach, sklepach, placówkach edukacyjnych, firmach oraz różnego rodzaju instytucjach użyteczności publicznej.

Zalety

Rozgałęźnik 3 x 2P płaski to praktyczne akcesorium wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantujących wygodną i długotrwałą eksploatację. Jego zaletą jest również niewielka cena. Polecany do miejsc, gdzie często lub też cały czas używa się wielu urządzeń elektrycznych ze średnimi i długimi kablami zasilania, ponieważ eliminuje konieczność podłączania przedłużacza.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Material:
Tworzywo sztuczne
Liczba gniazd wtykowych:
3 szt.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
50 g
Wysokość:
9,6 cm
Szerokość:
9,6 cm
Głębokość / Grubość:
1,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry