2020-10-21 00:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rozgałęźnik 3 x 2P płaski

Nr produktu: 5530639
  • Umożliwia podłączenie 3 wtyczek płaskich
Opis produktu
8,49
8,49 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5530639

Cechy

Rozgałęźnik 3 x 2P jest wykonany z solidnego tworzywa sztucznego, które skutecznie osłania przed uszkodzeniami, wodą oraz kurzem znajdujące się wewnątrz części elektryczne. Rozgałęźnik wyposażony jest w trzy ułożone w jednej pionowej linii gniazdka przeznaczone na wtyczki płaskie. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa użyteczność całego podłączenia. Wykonany w zgodzie z europejskimi normami.

Zastosowanie

Rozgałęźnik prądu jest używany wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba podłączenia kilku urządzeń elektrycznych, a brakuje gniazdek. Może być stosowany doraźnie lub w charakterze "punktu dostępowego" przed dłuższy czas. Jest wykorzystywany zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i biurach, urzędach, sklepach, placówkach edukacyjnych, firmach oraz różnego rodzaju instytucjach użyteczności publicznej.

Zalety

Rozgałęźnik 3 x 2P płaski to praktyczne akcesorium wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantujących wygodną i długotrwałą eksploatację. Jego zaletą jest również niewielka cena. Polecany do miejsc, gdzie często lub też cały czas używa się wielu urządzeń elektrycznych ze średnimi i długimi kablami zasilania, ponieważ eliminuje konieczność podłączania przedłużacza.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Material:Tworzywo sztuczne
Liczba gniazd wtykowych:3 szt.
Wymiary i waga (netto):
Waga:50 g
Wysokość:9,6 cm
Szerokość:9,6 cm
Głębokość / Grubość:1,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry