2019-10-22 03:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Róża rabatowa licencja 40 - 50cm C4

Nr produktu: 2976223

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Róże rabatowe

Opis produktu

Nr produktu: 2976223

Charakteryzują się niskim wzrostem, natomiast silnie się krzewią. Róże z tej grupy cenione są przede wszystkim ze względu na ich obfite kwitnienie. Kwiaty zebrane w baldachogrona dominują na liśćmi w związku z czym tworzą wyjątkowo udane, długo kwitnące, wieloletnie rabaty. Uroda pojedynczych kwiatów róż rabatowych w zasadzie nie ma większego znaczenia ponieważ liczy się ich masa i ogólne wrażenie jakie jest stwarzane. Przeznaczone są do obsadzania rabat i kwietników. Róże rabatowe wymagania glebowe mają bardzo niskie. Odmiany róż rabatowych rosną praktycznie w każdej glebie. Najlepsze są gleby gliniasto-piaszczyste, przewiewne z dużą zawartością próchnicy, o odczynie pH 6-7. Najważniejsza jednak uwaga co do gleby - nie mogą być to gleby podmokłe. Ze względu na obfite kwitnienie, grupa ta wymaga regularnego obcinania przekwitłych kwiatów. Jest to bardzo ważny zabieg w pielęgnacji róż rabatowych. Wiosną warto krzewy przyciąć. Wykonując cięcie róż rabatowych pamiętajmy aby na każdym pędzie zostawić przynajmniej 6 do 7 pąków, zaś liczba pędów tworzących krzew powinna wynosić od 5 do 10.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
4,00 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry