2018-11-19 02:27
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Złotowłos (Adiantum raddianum Fragrans)

Nr produktu: 5099247
  • Stanowisko półcieniste do cienistego
  • Podłoże podlewane obficie, często, miękką wodą
  • Piękne jasnozielone, nerkowate liście, ułożone pióropuszowato na łodygach
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 8%

Opis produktu

Nr produktu: 5099247

Cechy

Złotowłos (Adiantum raddianum Fragrans) jest paprocią o pięknych, jasnozielonych, nerkowatych liściach ułożonych pióropuszowato na łodygach. Pochodzi głównie z tropikalnych obszarów Ameryki. Roślina dobrze czuje się na stanowisku od półcienistego do cienistego. Adiantum raddianum nie lubi przeciągów, potrzebuje obfitego, częstego podlewania wyłącznie miękką wodą, o temperaturze pokojowej (idealnie do tego nadaje się deszczówka).

Zastosowanie

Złotowłos to roślina ozdobna, która wzbogaci zarówno wygląd ogrodu, jak i balkonu. Może być także umieszczona w pomieszczeniach. W tym ostatnim przypadku należy pamiętać, aby trzymać ją z daleka od grzejników i innych źródeł ciepła. W okresie wegetacji adiantum zasila się specjalistycznym nawozem dla paproci bądź uniwersalnym nawozem dla roślin doniczkowych o ozdobnych liściach.

Złotowłos najlepiej przesadzać co roku wiosną, kiedy korzenie całkowicie wypełnią wnętrze doniczki. Nie wymaga czasochłonnej pielęgnacji, jednak nie należy dopuszczać ani do gromadzenia się wody w doniczce, ani do przesuszenia podłoża. Adiantum raddianum Fragrans dostępne jest w OBI w wyjątkowo przystępnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

pokrój:
wzniosły
rodzaj:
paprocie
stanowisko:
półcieniste / cieniste
wysokość rośliny:
50 - 100 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
700 g
Wysokość:
30,0 cm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry