2018-11-14 07:52
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Syngonium (Syngonium White Butterfly)

Nr produktu: 2744571
  • Stanowisko półcieniste do słonecznego
  • Podłoże podlewane umiarkowanie
  • Atrakcyjne liście z jaśniejszymi przebarwieniami
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 8%

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 2744571

Cechy

Syngonium (Syngonium White Butterfly) jest rośliną ozdobną o atrakcyjnych, ciemnozielonych liściach z jaśniejszymi przebarwieniami. Mają one kształt sercowaty, a wraz z wiekiem zmieniają kształt i stają się strzałkowate. Roślina może być uprawiana jako pnącze przy podporach lub roślina zwisająca. Pochodzi z wilgotnych lasów równikowych Ameryki Południowej. Syngonium butterfly wymaga stanowiska od półcienistego do słonecznego.

Roślina ta potrzebuje umiarkowanego podlewania miękką wodą o temperaturze pokojowej. Latem należy ją często zraszać, a liście przecierać wilgotną szmatką. Z wiekiem pędy syngonium butterfly zaczynają się piąć - wymagane jest wówczas podparcie. Syngonium można nawozić produktami przeznaczonymi do roślin zielonych. Optymalna temperatura uprawy to 24°C, zimą odpowiada jej 18°C.

Zastosowanie

Syngonium (Syngonium White Butterfly) to roślina, która doskonale sprawdza się w roli ozdoby różnego rodzaju wnętrz. Mogą być to salony, powierzchnie biurowe, sale wystawowe, restauracje czy też miejsca użyteczności publicznej. Syngonim white jest dostępne w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Polecane jest posadzenie rośliny w specjalistycznej ziemi do kwiatów

Dane produktu

Atrybuty produktu

pokrój:
zwisający
rodzaj:
pozostałe rośliny zielone
stanowisko:
słoneczne / półcieniste
wysokość rośliny:
10 - 50 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
700 g
Wysokość:
23,0 cm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry