2018-12-15 15:18
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kordylina Kiwi (Cordyline fruticosa)

Nr produktu: 2743755
  • Stanowisko jasne, ale nie w pełnym słońcu
  • Podłoże żyzne, próchniczne, przepuszczalne
  • Ciekawa barwa liści
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 8%

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 2743755

Cechy

Kordylina Kiwi (Cordyline fruticosa) jest rośliną ozdobną o lancetowatych liściach o zielono-różowym zabarwieniu. Pochodzi z tropikalnych i subtropikalnych obszarów Indii i Nowej Zelandii. Roślina wymaga słonecznego lub półcienistego stanowiska. Nie powinno się trzymać jej w miejscu narażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ mogą one uszkadzać liście. Należy osłonić ją przed zimnem i przeciągami.

Zastosowanie

Kordylina Kiwi to roślina doniczkowa, przeznaczona do wnętrz. Doskonale sprawdza się w większych pomieszczeniach biurowych i salonach. Nadaje się również do zielonych kompozycji kwiatowych, ogrodów zimowych, a także (w pojemnikach) na zewnątrz. Cordyline fruticosa dobrze rośnie na żyznym, próchniczym i przepuszczalnym podłożu - warto zastosować uniwersalną ziemię do kwiatów. Powinno być ono stale wilgotne, choć nie wolno dopuszczać do gromadzenia się wody w doniczce.

Zalety

Cordyline kiwi w okresie zimowym powinna znajdować się w pomieszczeniu, gdzie temperatura mieści w przedziale od 8do 12°C. Jej okres kwitnienia przypada na miesiące od kwietnia do lipca i różni się w zależności od odmiany. Kordylina Kiwi dostępna jest w OBI w wyjątkowo przystępnej cenie!

Dane produktu

Atrybuty produktu

pokrój:
wzniosły
rodzaj:
pozostałe rośliny zielone
stanowisko:
słoneczne / półcieniste
wysokość rośliny:
10 - 50 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
700 g
Wysokość:
35,0 cm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry