2018-06-22 18:58
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Epipremnum złociste Golden Pothos (Epipremnum)

Nr produktu: 5766399
  • Stanowisko słoneczne / półcieniste
  • Podłoże przepuszczalne
  • Pnącze o ładnych liściach
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 8%

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5766399

Cechy

Epipremnum złociste Golden Pothos (Epipremnum) jest domowym pnączem wieloletnim. Roślina ta dobrze czuje się na stanowisku słonecznym, znosi także półcień. Słońce wybarwia liście, które w zbyt ciemnym pomieszczeniu powracają do czysto zielonej barwy. Dokarmianie rośliny powinno odbywać się przez cały rok, a raz w miesiącu należy dodać do wody połowę zalecanej dawki nawozu płynnego.

Zastosowanie

Golden Pothos rozpięte na kracie jest stosowane jako ścianka działowa, w doniczce stojącej lub wiszącej jako ozdoba. Toleruje miejsca cieniste, ale przy dobrym oświetleniu przebarwienia na liściach są bardziej atrakcyjne. Należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia w upalne, letnie dni. W tym okresie spryskuje się liście wodą 2 - 3 razy w tygodniu.

Zalety

Epipremnum to roślina bardzo łatwa w uprawie. Rośnie na przepuszczalnym, umiarkowanie wilgotnym podłożu - nie ma co do niego żadnych specjalnych wymagań. Należy zadbać o odpowiednią wielkość doniczki, ponieważ epipremnum nie lubi częstego przesadzania. Rośliny zbyt duże można przyciąć na wiosnę. W warunkach domowych nie kwitnie. Golden Pothos dostępne jest w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

pokrój:
zwisający
rodzaj:
bluszcze
stanowisko:
słoneczne / półcieniste
wysokość rośliny:
10 - 50 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
700 g
Wysokość:
15,0 cm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry