2018-12-11 10:03
Mój Market
Warszawa-Pulawska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dracena wonna Surprise (Dracaena fragrans)

Nr produktu: 5978853
  • Stanowisko jasne , ale nie nasłonecznione
  • Podlewanie regularne, umiarkowane, podłoże lekko wilgotne
  • Błyszczące długie liście
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 8%

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5978853

Cechy

Dracena wonna Surprise (Dracaena fragrans) jest okazałą, rozgałęzioną rośliną ozdobną o długich, błyszczących liściach, z żółtozielonym paskowaniem. Pochodzi z tropikalnych rejonów wschodniej Afryki. Dracena jest łatwa w uprawie. Do prawidłowego rozwoju wymaga jasnego lub półcienistego stanowiska, ale nie bezpośrednio nasłonecznionego.

Dracena wonna w warunkach domowych dorasta do 60 - 70 cm. Roślina potrzebuje lekko wilgotnego podłoża. Zalecane jest umiarkowane i regularne podlewanie, choć nie należy dopuszczać do gromadzenia się wody w doniczce. Można nawozić ją preparatami przeznaczonymi do roślin ozdobnych. Idealna temperatura dla tej rośliny to 20°C, a zimą nie niższa niż 15°C.

Dracena fragrans musi być przesadzana co 2 - 3 lata, konieczny jest drenaż. Roślina jest rozmnażana poprzez sadzonki wierzchołkowe lub z fragmentów pnia, ukorzenionych wczesną wiosną w temperaturze ok. 24°C. W czasie od marca do września należy ją co dwa tygodnie nawozić preparatami do kwiatów doniczkowych. Dracena wonna dostępna jest w OBI w wyjątkowo przystępnej cenie!

Dane produktu

Atrybuty produktu

pokrój:
wzniosły
rodzaj:
draceny
stanowisko:
półcieniste
wysokość rośliny:
100 - 150 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
7,6 kg
Wysokość:
100,0 cm
Szerokość:
27,0 cm
Głębokość / Grubość:
27,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry