2020-05-31 23:05


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Żurawka (Heuchera) wys. 20 cm don. 15 cm

Nr produktu: 6558068
  • Stanowisko półcieniste
  • Podłoże żyzne, lekko wilgotne
  • Kwitnienia od czerwca do lipca
Opis produktu
 
25,99
25,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

23 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6558068

Żurawki to byliny, rośliny te mają pęd główny i pędy boczne bardzo skrócone, dlatego liście przyziemne tworzą zwarta kępę. Rosną dość wolno. Liście żurawki są owalnosercowate, klapowane osiągających około 40 cm wysokości. Kwiaty żurawki są osadzone na cienkich, sprężystych szypułkach i drżą pod wpływem nawet lekkiego wiatru stąd potoczna nazwa rośliny. Żurawki kwitną w czerwcu i lipcu. W ogrodach sadzi się je na rabatach, znakomicie nadają się na obwódki, do ogródków skalnych, a także do tworzenia kobierców razem z innymi roślinami. Często sadzi się je w ogrodach skalnych. Najlepiej zastosować rozstawę 30 x 30 cm. Najlepiej rosną w glebie żyznej, lekko wilgotnej, uprawionej co najmniej do głębokości 25-30 cm i na stanowisku półcienistym. Wymagają okrycia na zimę. Pozostawione wiele lat w tym samym miejscu zaczynają zasychać od środka, dlatego co kilka lat warto je przesadzić przy okazji dzieląc roślinę na kilka egzemplarzy.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Lokalizacja:Półcień

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry