2021-03-05 17:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rozplenica (Pennisetum Purple Baron) Wys. 70cm don. 30cm

Nr produktu: 6718902

  • Stanowisko: słoneczne, półcieniste
Opis produktu
 
149,00
149,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6718902

Odmiana Purple Baron wyróżnia się swoim ciemno fioletowo purpurowym zabarwieniem liści i o charakterystycznych ciemno-purpurowych kwiatostanach. Młode, cylindryczne, mocno ulistnione łodygi na początku są zielonofioletowe, zaś gdy dojrzewają i rosną na pełnym słońcu przybierają pięknej ciemnozielonofioletowej barwy dorastających do 90 cm wysokości. Liście duże, podobne do liści kukurydzy, w okresie dojrzewania ciemnofioletowe. Mniej liczne kwiatostany niż u rozplenicy japońskiej zabarwione są na ciemno-purpurowo, pojawiają się od sierpnia do października. Lubi miejsca ciepłe, w pełni nasłonecznione, gleby umiarkowanie wilgotne. Stanowisko słoneczne, półcieniste, gleba: umiarkowana, wilgotna, sucha. Do uprawy na rabatach i w donicach.

Wymiary i waga (netto):
Waga:3,00 kg
Wysokość:70,0 cm
Szerokość:32,0 cm
Głębokość / Grubość:32,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry