2019-10-22 00:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rośliny rabatowe i balkonowe w wielopaku

Nr produktu: 4658852

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Rośliny kwitnące

Opis produktu

Nr produktu: 4658852

Rośliny rabatowe i balkonowe w wielopaku marki Dudek. Różne rodzaje roślin na rabatki i balkon.
Do wyboru:
Petunia - Wyjątkowo dekoracyjne rośliny o dużych kwiatach w bardzo bogatej kolorystyce. Mają zwarty pokrój. Kwitną długo - aż do pierwszych przymrozków. Systematyczne nawożenie korzystnie wpływa na ich kwitnienie. Łatwa w uprawie.
Rzeniszek - Roślina rabatowa o obfitym długim kwitnieniu - od maja do przymrozków. Kwiaty drobne, liczne w ciekawej fioletowo-niebieskiej barwie. Zwarty pokrój. Stanowisko słoneczne. Podłoże żyzne, przepuszczalne.
Begonia - to roślina o wyjątkowych cechach dekoracyjnych - w sezonie jest wręcz obsypana kwiatami, cechuje ją bardzo obfite i długie kwitnienie. Wymaga stanowiska widnego, z przepuszczalnym i wilgotnym podłożem. Begonia występuje w różnych odmianach kolorystycznych. Wskazane jest jej systematyczne nawożenie, które pozwala zintensyfikować kwitnienie. Powinno odbywać się wiosną i latem, dopóki roślina kwitnie. Stanowisko słoneczne.
Plektrantus - komarzyca , uniwersalna roślina rabatowa o silnym wzroście. Tworzy długie przewisające pędy. Do uzupełniania kompozycji roślinnych jak i nasadzeń pojedynczych. Wydziela specyficzną woń olejku eterycznego, mającego właściwości odstraszające komary. Bardzo łatwa w uprawie.
Aksamitka drobno i wielkokwiatowa - Tradycyjna roślina do nasadzeń na rabatach i balkonach. Różne odmiany kolorystyczne. Charakteryzuje się wysoką odpornością, długim i obfitym kwitnieniem aż do przymrozków. Bardzo łatwa w uprawie - małe wymagania.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Lokalizacja:
słoneczne do półcienistego

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry