2019-07-20 13:40


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Plektrantus Nico don.11cm

Nr produktu: 2999548
  • Dekoracyjny wygląd
  • Stanowisko: półcieniste
Opis produktu
 
5,99
5,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2999548

Plektrantus na początku wzrostu wytwarza gęstą kopułę krótkich, obficie ulistnionych pędów, które intensywnie rosną osiągając nawet 1,5 m długości (pod wpływem ciężaru liści pędy przewieszają się, tworząc kaskadę). Kwiaty nie są zbyt dekoracyjne, są bardzo drobne, białe lub fioletowe, zebrane w grona 10 - 15 cm długości. Komarzyca wymaga regularnego i umiarkowanego podlewania. Trzeba pamiętać, że lepiej znosi przejściową suszę niż nadmiar wody w podłożu, który powoduje najpierw pękanie, a w ostateczności zamieranie pędów. Najlepsze dla niej jest stanowisko półcieniste, na słonecznym może dochodzić do poparzeń liści. Rośnie praktycznie na każdej glebie. Najczęściej uprawia się go w skrzynkach balkonowych lub podwieszanych pojemnikach - długie pędy przewieszają się tworząc dekoracyjną, efektowną kaskadę. Komarzyca to roślina odstraszająca komary (owady te nie lubią zapachu plektrantusa).

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Lokalizacja:
półcień

Wymiary i waga (netto):

Waga:
320 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry