2021-06-14 11:54


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Petunia rabatowa opak. 6szt (Petunia x hybrida)

Nr produktu: 3611993

  • duże kwiaty
  • bogata kolorystyka
  • opak. 6szt.
Opis produktu
12,99
2,17 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 2 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

8 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 3611993

Cechy

Petunia ogrodowa, czyli petunia x hybryda, to mieszanka dwóch innych gatunków petunii: Petunia axillaris i Petunia violacea. Jest łatwa w uprawie, a jej barwne, kielichowate kwiaty o zwartym pokroju kwitną od wiosny do jesieni. Petunię warto systematycznie nawozić, co wpływa bardzo korzystnie na jej kwitnienie. Pędy rośliny mogą osiągać do 80 cm długości.

Zastosowanie

Petunia x hybryda ma wszechstronne zastosowanie. Może ozdabiać ogrodowe rabaty, jak i stanowić ozdobę kwietników oraz klombów. Doskonale nadaje się do hodowania w donicach i skrzynkach znajdujących na balkonach i tarasach. Petunia ogrodowa może być ozdobą zarówno posesji prywatnych, jak i różnego rodzaju miejsc użyteczności publicznej, placówek szpitalnych czy też terenów rekreacyjnych.

Zalety

Petunia rabatowa marki Dudek sprzedawana jest w opakowaniach liczących 6 sztuk. Dostępna w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu nabycie nawet większej liczby roślin nie będzie dużym wydatkiem. Ponieważ petunia x hybrida jest często atakowana przez mszyce, warto od razu zaopatrzyć się w odpowiedni, specjalistyczny preparat do ich zwalczania.

Wymiary i waga (netto):
Waga:600 g
Wysokość:15,0 cm
Szerokość:15,0 cm
Głębokość / Grubość:15,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry