2021-05-06 14:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pelargonia angielska w odmianach (Pelargonium grandiflorum)

Nr produktu: 5123237

  • różne kolory
  • możliwa uprawa w donicach i skrzynkach
  • okazałe kwitnące sadzonki
Opis produktu
14,99
14,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 2 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

tylko 18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5123237

Cechy

Pelargonia angielska wymaga słonecznego stanowiska. Jej podłoże powinno być żyzne i przepuszczalne. Jest to roślina o okazałych kwiatach, często dwubarwnych, zebranych w duże baldachy. Pelargonium grandiflorum występuje w różnych odmianach kolorystycznych - można spotkać kwiaty o barwie różowej, łososiowej, czerwonej lub fioletowej. Wszystkie kwitną od czerwca do września. Roślina zwykle dorasta do 40 - 60 cm wysokości.

Zastosowanie

Pelargonia królewska to roślina doskonale nadająca się do uprawy zarówno w gruncie, jak i w donicach, skrzynkach na balkonach czy tarasach. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdzie, dodaje mu uroku oraz roztacza przyjemny zapach. Pelargonia królewska z powodzeniem rośnie nawet w miejscach, gdzie jest narażona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Zalety

Pelargonium grandiflorum może zimować w pomieszczeniach. Najlepiej rozwija się, jeśli od wiosny do lata jest nawożona specjalistycznym nawozem do pelargonii lub nawozem do roślin kwitnących. Powinna być regularnie podlewana, źle reaguje na zraszanie. Pelargonia sprzedawana jest w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Ma postać okazałych, kwitnących sadzonek w donicy 12 cm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Lokalizacja:Słoneczne
Wymiary i waga (netto):
Waga:500 g
Wysokość:18,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry