2019-12-08 00:43


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Niecierpek nowogwinejski (Impatiens New Guinea) don.11cm

Nr produktu: 2999340
  • Obfite kwitnienie
  • Stanowisko: półcieniste
Opis produktu
 
6,99
6,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2999340

Niecierpek nowogwinejski ma pokrój wzniesiony, rozgałęziony i dorasta do 30 cm wysokości. Jego ciemnozielone liście mają wydłużony kształt i są ostro zakończone. Niecierpek kwitnie obficie przez całe lato i na początku jesieni. Pięciopłatkowe kwiaty w zależności od odmiany mają barwę białą, różową, czerwoną (można znaleźć również okazy o mieszanej barwie kwiatów). Niecierpek preferuje stanowiska jasne, ale o rozproszonym świetle. Nie lubi miejsc całkowicie zacienionych oraz tych narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Optymalne są podłoża żyzne, próchnicze, zasobne w składniki pokarmowe. Nie powinno się dopuszczać do przesuszenia bryły korzeniowej - gleba powinna być stale umiarkowanie wilgotna. Roślinę dodatkowo warto nawozić raz w tygodniu nawozami dla roślin kwitnących. Gatunek ten jest wrażliwy na niskie temperatury oraz przymrozki.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Lokalizacja:
półcień

Wymiary i waga (netto):

Waga:
350 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry