2020-04-07 03:14


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Lavandula angustifolia - Lawenda wąskolistna w don. 26 cm

Nr produktu: 6517700

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Rośliny kwitnące

Opis produktu

Nr produktu: 6517700

Pięknie pachnąca roślina potrzebująca nasłonecznionego stanowiska oraz dobrze zdrenowanego, przepuszczalnego podłoża z dużą zawartością wapnia. W surowe zimy lawenda może przemarzać. Jesienią warto obłożyć dół roślin słomą lub suchymi liśćmi, a korony okryć stroiszem. Lawendę uprawianą w donicy najlepiej przenieść do widnego i chłodnego pomieszczenia. Młode rośliny należy przycinać w pierwszym roku wzrostu, co sprawi, że wypuści nowe pędy. Wiosną przycinamy chore, złamane, wybujałe lub uszkodzone gałązki. Należy przycinać tylko ubiegłoroczne odcinki. Przycinanie starszych może skutkować brakiem nowych pędów. Zapach laendy wabi do siebie pszczoły, trzmiele i motyle, a odstrasza komary i mszyce.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry