2020-12-02 13:53


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lavandula angustifolia - Lawenda wąskolistna w don. 26 cm

Nr produktu: 6517700

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Rośliny kwitnące

Opis produktu

Nr produktu: 6517700

Pięknie pachnąca roślina potrzebująca nasłonecznionego stanowiska oraz dobrze zdrenowanego, przepuszczalnego podłoża z dużą zawartością wapnia. W surowe zimy lawenda może przemarzać. Jesienią warto obłożyć dół roślin słomą lub suchymi liśćmi, a korony okryć stroiszem. Lawendę uprawianą w donicy najlepiej przenieść do widnego i chłodnego pomieszczenia. Młode rośliny należy przycinać w pierwszym roku wzrostu, co sprawi, że wypuści nowe pędy. Wiosną przycinamy chore, złamane, wybujałe lub uszkodzone gałązki. Należy przycinać tylko ubiegłoroczne odcinki. Przycinanie starszych może skutkować brakiem nowych pędów. Zapach laendy wabi do siebie pszczoły, trzmiele i motyle, a odstrasza komary i mszyce.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry