2018-11-21 03:27
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kalanchoe mini (Kalanchoe sp.)

Nr produktu: 5595657
  • Stanowisko słoneczne
  • Obfite długotrwałe kwitnienie, mięsiste liście
  • Różne kolory
Opis produktu
 
5,59
5,59 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa Puławska

18 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5595657

Cechy

Kalanchoe mini (Kalanchoe sp.) jest miniaturową rośliną ozdobną o mięsistych liściach. Kwitnie długotrwale i obficie. Kalanchoe dobrze rośnie na przepuszczalnym i żyznym podłożu. Tak jak większość sukulentów, potrzebuje umiarkowanego podlewania od wiosny do jesieni oraz skąpego podlewania zimą. Nie należy dopuszczać do zalania rośliny. Kalanchoe mini wymaga słonecznego stanowiska, ale chronionego przed słońcem w godzinach południowych.

Zastosowanie

Kalanchoe jest rośliną doniczkową, która stanowi estetyczną ozdobę mieszkań i domów prywatnych oraz powierzchni biurowych, sklepowych, galerii, restauracji czy miejsc użyteczności publicznej. W okresie wzrostu i kwitnienia zasila się ją nawozem płynnym raz w miesiącu. Uprawiana w doniczce osiąga wysokość do 30 cm. Zimą musi stać z dala od grzejników - idealna temperatura dla niej to 10°C - 15°C.

Powinna zimować w chłodniejszym miejscu, ponieważ inaczej nie zawiąże pąków kwiatowych. Jeśli powietrze jest suche, doniczkę można wstawić do większej, wypełnionej wilgotnym torfem. Należy usuwać na bieżąco przekwitłe kwiatostany i chore liście. Aby mieć zawsze młodą roślinę, najlepiej wyprowadzić nową z sadzonki. Kalanchoe mini dostępna jest w OBI w wyjątkowo przystępnej cenie!

Dane produktu

Atrybuty produktu

kolor kwiatów:
pozostałe
rodzaj:
kalanchoe
stanowisko:
słoneczne
średnica donicy:
6 cm
wysokość rośliny:
do 10 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
200 g
Wysokość:
8,0 cm
Szerokość:
6,0 cm
Głębokość / Grubość:
6,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry