2021-01-26 01:18


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Hoya carnosa Albomarginata wys. 8-15cm don.10,5cm

Nr produktu: 3376241
  • Piękne kwiaty
  • Stanowisko półcieniste
Opis produktu
 
25,99
25,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3376241

Jej największą zaletą są kwiaty, które pęknie i mocno pachną, szczególnie wieczorami. Roślina oczekuje półcienistego stanowiska oraz typowej, przepuszczalnej ziemi kwiatowej. Nie lubi częstego przesadzania, zbyt żyznego podłoża ani nadmiernego podlewania. Znacznie lepiej rośnie i kwitnie, gdy jest nieco zaniedbana, przesuszana i uprawiana w przyciasnej doniczce. Łatwiej jest ją zalać i przenawozić, niż zasuszyć i zagłodzić. Choć lubi mieć zapewniony okres spoczynku w niższych temperaturach (ok. 10-15C), przez cały rok dobrze rośnie też w temperaturze pokojowej. Nie jest także zbyt wrażliwa na przesuszone powietrze. Bardzo łatwo się również rozmnaża, gdyż przy okazji wiosennego przesadzania można ją podzielić lub pobrać z niej sadzonki pędowe.

Wymiary i waga (netto):
Waga:200 g

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry