2019-11-15 05:32


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Goździk ogrodowy linia Diantica (Dianthus sp.)

Nr produktu: 6056501

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Rośliny kwitnące

Opis produktu

Nr produktu: 6056501

Cechy

Goździk ogrodowy linia Diantica to roślina wieloletnia - bylina zimująca w gruncie. Jej ozdobą są liczne pachnące kwiaty w jednym lub dwóch kolorach. Goździki ogrodowe wieloletnie są cenione za wyjątkową odporność i długi okres kwitnienia. Do ich uprawy wymagane jest stanowisko słoneczne lub półcieniste oraz żyzne, przepuszczalne podłoże. Goździk dianthus dorasta do 40 cm wysokości.

Zastosowanie

Goździk wieloletni doskonale nadaje się do sadzenia na rabatach ogrodowych, w ogródkach skalnych, możliwa jest także jego uprawa w donicach. Nie wymaga formowania ani cięcia, dlatego jest idealny do miejsc, w których ma stanowić ozdobę niewymagającą pielęgnacji. Często wykorzystywany jest jako kwiat cięty do bukietów i różnego rodzaju kompozycji kwiatowych.

Zalety

Goździki pachnące wieloletnie sprzedawane są jako rośliny kwitnące w donicach 12 cm. Są dostępne w OBI w atrakcyjnej cenie. Pora ich kwitnienia przypada od maja do września. W maju i czerwcu zalecane jest podlewanie goździków ogrodowych roztworem saletry (w ilości 2 g na 1 l). Wysiew nasion powinien być przeprowadzony do zimnego inspektu lub na rozsadnik w terminie od 20 maja do 20 czerwca.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Lokalizacja:
słoneczne do półcienistego

Wymiary i waga (netto):

Waga:
700 g
Wysokość:
24,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry