2020-10-22 17:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Globba schomburkii 1szt.

Nr produktu: 6489769
  • Dekoracyjny wygląd
  • Stanowisko słoneczne
Opis produktu
 
19,99
19,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6489769

Globba to praktycznie nieznana roślina w Polsce . Jest rośliną wieloletnią pochodzącą z Tajlandii z rodziny imbirowatych . Potocznie nazywana jest Tańczącą Panią ze względu na delikatne zwiewne kwiaty , poruszające się na wietrze. Globba dorasta do ok. 40-50 cm. wysokości . Trzymana w pomieszczeniu może osiągnąć nawet 2 metry. Ma piękne , zielone dość duże , błyszczące liście . Jej mrozoodporność jest wystarczająca do uprawy w zachodnie części Polski ( na zimę wymaga okrycia ) . Zaczyna kwitnąć w sierpniu i kwitnie aż do do końca jesieni. Kwiaty nadają się do cięcia. Globba wymaga gleby próchniczej , lekkiej . Na wierzchu warto jest roślinę obsypać korą .Stanowisko zaciszne , zacienione. Na jesień roślina zamiera .

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry