2020-12-05 06:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gerbera 2 kwiaty róż 22cm don. 12cm

Nr produktu: 5591003
  • Dekoracyjny wygląd
Opis produktu
 
14,99
14,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5591003

Gerbera w doniczce kwitnie bardzo długo, a w odpowiednich warunkach kwiaty pojawiają się w zasadzie cały rok. Wyrastają na dość długich i prostych pędach kwiatostanowych ponad gęstą rozetę liści. Chociaż karłowata, gerbera doniczkowa zachowała bardzo wiele cech, które powodują, że przypomina kwiat cięty. Ma dość długie liście o równowąskim kształtem, u młodej rośliny jest jasnozielona, ciemniejsze pojawiają się u dorosłej. Od spodu mogą być pokryte delikatnymi włoskami. Jej zaletą jest także ogromny potencjał produkowania tlenu -zwłaszcza w nocy. Dlatego świetnie sprawdza się w sypialni. Jej liście mają właściwości transpiracyjne wody, w związku z czym zwiększają nawilżenie powietrza, a dodatkowo oczyszczają je z toksyn. Gerbera to wymagająca roślina doniczkowa, zwłaszcza, jeżeli chodzi o ilość wody. Powinna być podlewana bardzo często, lubi mieć wilgotne podłoże i odpowiednio nawilżone powietrze. Gerbera doniczkowa nieszczególnie przepada za przesadzaniem, dlatego robimy to maksymalnie rzadko. Gerberę uprawia się w standardowej ziemi ogrodowej do kwiatów ciętych. Lubi bardzo jasne i widne stanowiska, a jednak nie powinna stać w palącym słońcu.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry