2021-03-08 06:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fuksja Bella wzniosła mix wys. 20 cm don. 10,5cm

Nr produktu: 6655906

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Rośliny kwitnące

Opis produktu

Nr produktu: 6655906

Fuksja idealnie nadaje się ozdoby balkonów lub tarasów, możemy posadzić ją pojedynczo lub z innymi roślinami. Dzięki ozdobnym kwiatkom pięknie będzie prezentować się w skrzyniach balkonowych lub pojemnikach wiszących czy stojących. Pochodzą przede wszystkim z Ameryki Południowej i Środkowe i należy do rodziny wiesiołkowatych. W zależności od odmiany fuksję rosną od 25 cm do nawet 1 metra. Roślina kwitnie od drugiej połowy lata do jesieni.

Uprawa i wymagania

Roślina dobrze czuję się w miejscu częściowo zacienionym, na pełnym nasłonecznieniu jej kwiaty mogą więdnąć zbyt szybko. Należy pamiętać o regularnym podlewaniu fuksji, nie można jej przelać, bo doprowadzi to do gnicia korzeni. Fuksje lubią podłoże próchniczne torfowe o odczynie pH 6,0-6,5 i średni poziom nawożenia.

Wymiary i waga (netto):
Waga:500 g
Wysokość:20,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry