2021-05-18 04:40


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dipladenia kosz don.21 cm

Nr produktu: 5259288

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Rośliny kwitnące

Opis produktu

Nr produktu: 5259288

Te piękne rośliny o dekoracyjnych kwiatach w różnych barwach cechują się duża siłą wzostu i bardzo dobra odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Kwitną od wiosny do późnej jesieni. Polecane jako pnącze doniczkowe na balkon, taras do donic, skrzynek balkonowych i wiszących koszy. Pnącze o niezwykle dekoracyjnych kwiatach w rożnych barwach. Mimo iż jest to roślina wieloletnia, jednak w naszych warunkach klimatycznych należy ją w okresie zimowym przechować w chłodnym pomieszczeniu ograniczając podlewanie. Polecana jako pnącze doniczkowe na balkon, taras czy do ogrodu, jak również do jasnych pomieszczeń, a także do skrzynek balkonowych i wszelkiego rodzaju wiszących koszy. W doniczce o średnicy 17 cm.

Wymiary i waga (netto):
Waga:4,00 kg
Wysokość:35,0 cm
Szerokość:25,0 cm
Głębokość / Grubość:25,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry