2021-01-20 18:42


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dicentra spectabilis biała wys. 15cm don. 17cm

Nr produktu: 5275938
  • Stanowisko zacienione
  • Dekoracyjne kwiaty
Opis produktu
 
29,99
29,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5275938

Roślina dorasta do wysokości około 80 cm (nawet do 100 cm). Tworzy kępy o mięsistych, łukowatch łodygach. Posiada ozdobne, pierzaste, niebiesko-zielone liście, które po kwitnieniu zamierają i opadają. Jej korzenie są grube i mięsiste ale również kruche. Kwiaty są różowo-białe, zebrane w długie grona. Kształtem przypominają serduszka, z których wypływa łza. Pojawiają się pod koniec maja i na początku czerwca. Serduszka okazałe lubią ziemię wilgotną i próchniczną. Preferują lekko zacienione stanowiska. Jeśli roślina jest posadzona jest w widnym miejscu po przekwitnięciu prawie całkowicie znika z powietrzni, dlatego warto zaznaczyć jej miejsce patykiem - bylina należy do mrozoodpornych.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry