2020-12-04 04:00


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Byliny wiosenne - różne rodzaje

Nr produktu: 2650083

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Rośliny kwitnące

Opis produktu

Nr produktu: 2650083

Byliny wiosenne - różne rodzaje. Do wyboru: Saxifraga -biała, różowa, czerwona- to rodzaj roślin należących do skalnicowatych. Są to niewielkie lub drobne rośliny z liśćmi skupionymi w rozetki przyziemne z drobnymi kwiatkami. Aubrtietta to niska bylina okrywowa tworząca gęste kobierce złożone z drobnych, szarozielonych liści, w czasie kwitnienia niemal całkowicie pokryta kwiatami. Dorasta do 15 cm wysokości. Liście ma odwrotnie jajowate lub rombowe z ząbkowanymi brzegami. Różowofioletowe, drobne kwiaty są zbudowane z 4 prawie okrągłych płatków. Kwiaty są skupione w krótkich gronach wyniesionych ponad liśćmi. Kwitnie obficie w kwietniu i maju. Rośliny w doniczkach 12 cm.

Wymiary i waga (netto):
Waga:350 g

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry