2020-11-28 20:42


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Buddleja dav. Flower Power 19cm

Nr produktu: 6510309
  • Różne odmiany
  • Roślina wabiąca motyle
  • Do nasadzeń pojedynczych i grupowych
Opis produktu
 
39,99
39,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6510309

Budleja jest szybko rosnącym wieloletnim krzewem o rozłożystym pokroju. Często określa się je mianem motylego krzewu, bowiem kwiaty tej rośliny przywabiają swoim zapachem motyle. Kwiaty są małe, pojedyncze, zebrane w efektowne kwiatostany. W zależności od odmiany koloru: białego, różowego, fioletowego czy purpurowego. Kwitnie na jednorocznych pędach od czerwca do września. Krzew osiągający 2-2,5m wysokości. Jest to roślina bardzo łatwa w hodowli i nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Do pełnego rozwoju potrzebuje słonecznego stanowiska i w miarę żyznej i przepuszczalnej gleby. W czasie upałów i suszy wymaga częstego podlewania. W czasie wegetacji warto ją nawozić preparatami wieloskładnikowymi. Na zimę należy skrócić pędy o połowę oraz usypać kopczyk z ziemi lub kory. Ponieważ budleja kwitnie na jednorocznych pędach, wczesną wiosną należy ją intensywnie ciąć na około 10-20 cm nad ziemią. Cięta w ten sposób dobrze się rozkrzewia i obficie kwitnie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Lokalizacja:Półcień

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry