2021-02-28 11:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bratek drobnokwiatowy czarny wys. 15cm don. 17cm

Nr produktu: 6655872

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Rośliny kwitnące

Opis produktu

Nr produktu: 6655872

Bratki drobnokwiatowe najczęściej kojarzone są z wiosną, bo zwykle jako pierwsze pojawiają się w naszych ogrodach. Poza uprawą w gruncie, można je także posadzić w donicach, skrzynkach czy misach, dzięki czemu ozdobią one tarasy i balkony.

Bratki to małe kwiaty o zróżnicowanej kolorystyce, które kwitną dłużej w niższej temperaturze. Niby lubią słońce, ale najpiękniej rosną w półcieniu. Ważne jest, aby umieścić roślinę w pożywnej glebie i usuwać wyblakłe kwiaty. Aby bratki obficie kwitły wymagają regularnego podlewania tak, aby podłoże nie było ani za suche ani zbyt wilgotne. Warto także zauważyć, że bratki wymagają dodatkowego jedzenia raz na 14 dni. Bratki kwitną obficie do nadejścia zimy. Kiedy temperatura przekracza temperaturę zamarzania, skrzypce nadal znacznie rosną i kwitną.

Roślina może osiągnąć wysokość pomiędzy 10 a 15 cm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Lokalizacja:Słoneczne
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,50 kg
Wysokość:15,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry