2021-01-19 00:28


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bougenvilla Vera Dee p Purple wys. 60cm don. 17cm

Nr produktu: 2465276
  • Dekoracyjne kwiaty
  • Stanowisko słoneczne
Opis produktu
 
109,00
109,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2465276

Niezwykła ozdobą bugenwilli są podkwiatki w kolorze ciemnego różu. Jest ich mnóstwo, wydają się jakby były wycięte z cienkiej bibułki. Prawdziwe kwiaty są białe i dość niepozorne. W ogromnej masie kolorowych podkwiatków są praweie niezauważalne. Najlepiej czuje się w miejscu dobrze nasłonecznionym, posadzona w żyznym i przepuszczalnym podłożu. Gdy minie niebezpieczeństwo przymrozków (po 15 maja), warto wynieść ją do ogrodu lub na taras w miejsce słoneczne i zaciszne. W okresie wzrostu należy podlewać ją umiarkowanie, nie dopuszczając jednak do przesuszenia bryły korzeniowej. Od kwietnia do sierpnia należy zasilać ją nawozami do roślin kwitnących.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry