2020-10-22 14:54


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bakopa wys. 20-25 cm don.10 cm

Nr produktu: 3138658

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Rośliny kwitnące

Opis produktu

Nr produktu: 3138658

Sutera ma piękny i zwisający pokrój. Jej pędy są dość cienkie, ale za to mocno rozgałęzione, co tworzy niesamowite efekty, gdy uprawa prowadzona jest w zwisających koszach. Pędy dorastają do 60 cm długości. Przy odpowiedniej temperaturze, bakopa dorbnolistna rozwija się bardzo szybko. Bacopa wymaga żyznych, próchnicznych i przepuszczalnych gleb, które przez cały czas będą umiarkowanie wilgotne. Zachowanie odpowiedniej wilgotności jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na cały rozwój. Odczyn pH gleby powinien być od obojętnego do lekko kwaśnego. Warto zadbać o to, by stanowisko dla tych roślin było osłonięte, ze względu na ich cienkie pędy i to, że mocny wiatr nie sprzyja w prawidłowym rozwoju i może uszkodzić roślinę. Stanowisko powinno być słoneczne lub lekko ocienione, dlatego że w cieniu kwiaty nie będą kwitły tak obficie, jak na słońcu.

Wymiary i waga (netto):
Waga:250 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry