2020-11-27 03:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Anigozanthus Kanguruh wys. 50cm don. 14cm

Nr produktu: 5164272
  • Łatwa uprawa
Opis produktu
 
31,99
31,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5164272

Anigozanthos jest dość łatwy w uprawie, lubi jasne stanowiska, znosi bezpośrednie nasłonecznienie i lekki półcień, ale najlepiej radzi sobie w świetle rozproszonym. Najlepiej ustawić roślinę na parapecie okna zachodniego, wschodniego lub w głębi pokoju o wystawie południowej. Zimą, gdy słońce świeci słabiej i krócej, roślinę można ustawić na parapecie południowego okna. Anizoganthos jest dość odporny na niedobór wody w podłożu, dlatego należy go podlewać niezbyt wielkimi dawkami wody, a kolejne podlewanie przeprowadzić dopiero, kiedy wierzchnia warstwa podłoża w doniczce przeschnie. Roślina ta jest wrażliwa na zalewanie i jeśli podłoże w doniczce jest stale wilgotne Anigozanthos choruje - zielone liście zaczynają więdnąć i najczęściej dochodzi do zagniwania systemu korzeniowego, a w efekcie do śmierci rośliny. Najlepszym podłożem do uprawy Anigozanthosa jest podłoże żyzne i przepuszczalne (można wykorzystać uniwersalne podłoże dla roślin doniczkowych, ewentualnie z domieszką piasku).

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry