2020-12-05 07:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Anigozanthos kolor mix wys. 35-45cm don. 14cm

Nr produktu: 5401773
  • Stanowisko słoneczne
Opis produktu
 
39,99
39,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5401773

Łodygi kwiatowe tej rośliny dorastają tylko do wysokości ok. 30 cm i wieńczą je kłosowate kwiatostany, złożone z rurkowatych kwiatów, wybarwione na kolor pomarańczowy i/lub żółty. Dodatkową ozdobą łodyżek i kwiatów jest pokrywający je delikatny meszek który sprawia, że wyglądają niczym sztuczne. W warunkach domowych gatunek ten najobficiej powinien kwitnąć przez całe lato. Inne gatunki anigozantosów mają jeszcze atrakcyjniej wybarwione kwiaty, bowiem przybierają one odcienie od czerwieni, poprzez róż, żółcie i purpury, często nawet z zielonymi wstawkami barwnymi. Ponieważ kwiaty tych roślin wyrastają na długich łodyżkach, dlatego świetnie nadają się również na kwiaty cięte, które mogą długi czas stać w wazonie. Warto je połączyć przy tym z innymi kwiatami ciętymi, jak np. stokrotki, tulipany, margaretki itp. Kangurza łapa jest rośliną potrzebującą dużo światła słonecznego, najlepiej przy tym, jeśli pada ono bezpośrednio na roślinę. Zarówno latem, jak i zimą kwiaty te muszą więc stać na parapecie słonecznego okna (najlepiej od strony południowo-wschodniej lub południowo-zachodniej).

Wymiary i waga (netto):
Waga:300 g

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry