2018-01-22 13:40
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Amarylis (Hippeastrum sp.) - 2 pędy kwiatoweArt.Nr. 6279350

  • piękne, okazałe kwiaty
  • różne odmiany kolorystyczne
  • 2 pędy kwiatowe
Opis produktu
 
14,99
14,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 8%

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Warszawa Puławska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Warszawa Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6279350

Cechy

Zwartnica - Amarylis (Hippeastrum sp.) to roślina cebulowa o pięknych, okazałych kwiatach. Nadaje się do uprawy wieloletniej, pod warunkiem zachowania odpowiedniego dla niej rytmu życia. Po przekwitnięciu wycina się pędy kwiatowe. Następuje dzięki temu rozwój liści i wzrost samej cebuli. Nawożenie kończy się w lipcu/sierpniu. Na ok. 3 miesiące należy ograniczyć podlewanie.

Liście hippeastrum stopniowo zasychają, a roślina przechodzi w stan spoczynku. Kolejnym etapem jest przechłodzenie podsuszonej cebuli - aktywuje to rozwój nowych pędów kwiatowych. Jesienią znów rozpoczynamy podlewanie. Ustawiamy roślinę w ciepłym i widnym miejscu. Po kilku tygodniach powinna ponownie zakwitnąć. Podczas okresu spoczynku doniczka z cebulą musi przebywać w chłodnym pomieszczeniu (13 - 15°C).

Kwiat amarylis jest doskonałym sposobem na ozdobienie pomieszczeń zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak również firmach, biurach, sklepach, hotelach czy też różnego rodzaju miejscach użyteczności publicznej. W OBI za amarylis cena jest wyjątkowo atrakcyjna, a roślina sprzedawana jest w postaci cebul w rozmiarze XXL. Dzięki temu można niedużym kosztem rozpocząć swoją własną hodowlę amarylis!

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
pozostałe rośliny kwitnące

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry