2019-10-21 13:19


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cyprysik Gold Crest (Cupressus macrocarpa)

Nr produktu: 2743763
  • Stanowisko półcieniste do słonecznego
  • Intensywna jasnozielona barwa, ładny pokrój
  • Również do uprawy na balkonach i tarasach w sezonie wiosenno-letnim
Opis produktu
 
16,99
16,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

30 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 2743763

Cechy

Cyprysik Gold Crest (Cupressus macrocarpa) jest rośliną ozdobną o łuskowatych, aromatycznych igłach zebranych w pióropusze. Początkowo jego igły są złotożółte, z czasem nabierają czysto zielonej barwy. Roślina wymaga od półcienistego do słonecznego stanowiska, ale nie może znajdować się w pełnym słońcu. Od wiosny do jesieni cupressus może przebywać na świeżym powietrzu, zimą trzeba zapewnić mu jasne i chłodne miejsce w pomieszczeniu, gdzie temperatura nie jest wyższa niż 10°C.

Cyprys potrzebuje stale lekko wilgotnego podłoża. Zalecane jest umiarkowane podlewanie, ponieważ roślina jest wrażliwa zarówno na przelanie, jak i przesuszenie - zbyt suche powietrze może powodować brązowienie i kruszenie się igieł. Cupressus goldcrest jest doskonałą rośliną do cięcia i formowania. Rozmnaża się przez sadzonkowanie. Osiąga wysokość od 10 do 50 cm.

Zastosowanie

Cyprys Gold Crest to doskonały sposób na ozdobienie wielu pomieszczeń różnego przeznaczenia, jak salony i sypialnie w mieszkaniach prywatnych, pomieszczenia biurowe, sklepy czy miejsca użyteczności publicznej. W ciepłych miesiącach cyprysik jasnozielony stanowi świetną dekorację balkonów oraz tarasów, a także parapetów i przydomowych ogródków. Cyprys macrocarpa dostępny jest w OBI w wyjątkowo przystępnej cenie!

Dane produktu

Atrybuty produktu

miejsce:
słoneczne
właściwości wzrostu:
wzniosły

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,20 kg
Wysokość:
50,0 cm
Szerokość:
14,0 cm
Głębokość / Grubość:
14,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry