2021-01-27 01:29


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Wierzba smukłoszyjkowa (Salix gracilistyla) odmiana Mount Aso, 35-40cm

Nr produktu: 2604791

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Rośliny drzewiaste przycinane

Opis produktu

Nr produktu: 2604791

Ta pochodząca z Japonii odmiana została znaleziona na zboczu najwyższego aktywnego wulkanu w tym kraju - góry Aso. Jest niewysokim krzewem o luźnym, płaskokulistym pokroju. Dorasta do 1,5 m wysokości. Lancetowate liście pokryte są od spodu srebrzystoszarym kutnerem. Największą ozdobą odmiany są puszyste, czerwono różowe kwiatostany (bazie), które pojawiają się w lutym. Oryginalny, kolor bazi wnosi nową jakość do asortymentu roślin ozdobnych na przedwiośniu. Odmiana polecana jest do stosowania w ogrodach przydomowych różnej wielkości, nasadzeniach naturalistycznych i parkach. Kwitnące pędy nadają się na bukiety - nierozwinięte bazie rozwijają się po 3-4 dniach od ścięcia. Roślina doskonale prezentuje się w połączeniu z innymi roślinami ozdobnymi zimą - dereniami. innymi wierzbami. ciemiernikami czy oczarami. Jest odporna na mróz i niewymagająca pod względem podłoża. jednak najlepiej rośnie na glebach żyznych i wilgotnych.
Nowa odmiana. Krzewy wys. ok 40cm. w don. 19cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry