2020-11-27 04:14


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Amaryllis 1 pęd wys. 25cm don. 13cm

Nr produktu: 2744688
  • piękne, okazałe kwiaty
  • różne odmiany kolorystyczne
  • 2 pędy kwiatowe
Opis produktu
 
20,99
20,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2744688

Cechy

Zwartnica - Amarylis (Hippeastrum sp.) to roślina cebulowa o pięknych, okazałych kwiatach. Nadaje się do uprawy wieloletniej, pod warunkiem zachowania odpowiedniego dla niej rytmu życia. Po przekwitnięciu wycina się pędy kwiatowe. Następuje dzięki temu rozwój liści i wzrost samej cebuli. Nawożenie kończy się w lipcu/sierpniu. Na ok. 3 miesiące należy ograniczyć podlewanie.

Liście hippeastrum stopniowo zasychają, a roślina przechodzi w stan spoczynku. Kolejnym etapem jest przechłodzenie podsuszonej cebuli - aktywuje to rozwój nowych pędów kwiatowych. Jesienią znów rozpoczynamy podlewanie. Ustawiamy roślinę w ciepłym i widnym miejscu. Po kilku tygodniach powinna ponownie zakwitnąć. Podczas okresu spoczynku doniczka z cebulą musi przebywać w chłodnym pomieszczeniu (13 - 15°C).

Kwiat amarylis jest doskonałym sposobem na ozdobienie pomieszczeń zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak również firmach, biurach, sklepach, hotelach czy też różnego rodzaju miejscach użyteczności publicznej. W OBI za amarylis cena jest wyjątkowo atrakcyjna, a roślina sprzedawana jest w postaci cebul w rozmiarze XXL. Dzięki temu można niedużym kosztem rozpocząć swoją własną hodowlę amarylis!

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry