2020-12-04 09:53


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

4Flower Różanecznik Rhododendron mix wys.30-40cm don.2L

Nr produktu: 3327947
  • różne odmiany
  • obfite kwitnienie
  • rośliny z pąkami kwiatowymi
Opis produktu
 
10,99
10,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3327947

Cechy

Rododendron wielkokwiatowy to bogata grupa roślin wieloletnich, zimozielonych, o bardzo zróżnicowanej kolorystyce kwiatów - od białego poprzez wielokolorowe formy do ciemno purpurowego. Wymagają ziemi próchniczej, kwaśnej, umiarkowanie wilgotnej i stanowiska półcienistego. Różanecznik wielkokwiatowy (rhododendron hybridum) cechuje się bardzo obfitym kwitnieniem, którego główna pora przypada na okres pomiędzy wiosną a latem.

Zastosowanie

Młody różanecznik wielkokwiatowy sprzedawany jest w doniczkach 1 l. Przeznaczony do nasadzeń pojedynczych i grupowych. Jego ozdobą są nie tylko bardzo obficie wydawane na wiosnę kwiaty, lecz także piękne, utrzymujące się cały rok liście. Ten krzew kwitnący doskonale nadaje się zarówno do stosowania na terenie zielonym, jak również może stanowić doskonałą ozdobę tarasów i balkonów.

Zalety

Rododendron wielkokwiatowy daje możliwość tworzenia wyrazistych, barwnych plam w ogrodzie. Optymalne efekty uprawy można osiągnąć, stosując odpowiedni nawóz oraz preparat do roślin zimozielonych. Dzięki temu przez cały rok można cieszyć się tymi pięknymi roślinami, które dodadzą estetyki każdemu miejscu. Rododendron wielkokwiatowy jest sprzedawany w bardzo atrakcyjnej cenie!

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Zimotrwałe:Tak
Wymiary i waga (netto):
Waga:600 g

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry