OBI Regał metalowy antracytowy 180 x 75 x 35 cm 4 półki HDF/175 kg
Nr produktu: 7361801Opis produktu
Nr produktu: 7361801
OBI Regał metalowy antracytowy 180 x 75 x 35 cm 4 półki HDF/175 kg
Zorganizuj swój warsztat, garaż lub piwnicę dzięki temu solidnemu, wytrzymałemu regałowi. Mebel ma 180 cm wysokości, 75 cm szerokości i 35 cm głębokości, jest wyposażony w cztery półki. Solidna, metalowa rama o matowym wykończeniu i powlekane krawędzie zapewniają wysoką stabilność, a zarazem uniwersalny wygląd, który sprawdzi się w różnych przestrzeniach, również w pomieszczeniach komercyjnych czy też nowocześnie urządzonych biurach.
Cztery półki wykonane z płyty HDF oferują mnóstwo miejsca do przechowywania. Maksymalne obciążenie 175 kg pozwala na bezpieczne przechowywanie ciężkich przedmiotów. Dzięki prostemu systemowi łączenia za pomocą nitów, wytrzymały regał jest szybki i łatwy w montażu, bez konieczności skręcania.
Zapoznaj się z ofertą regałów na OBI.pl klikając tutaj.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873753398
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Kształt krawędzi: | Powlekane krawędzie |
| Właściwości hydrofobowe: | Brak właściwości hydrofobowych |
| Meble kolor: | Czarny |
| Materiał montażowy: | Brak materiału montażowego w zestawie |
| Wykończenie powierzchni: | Lakierowany |
| Kolor: | Topola |
| Długość: | 75 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Grubość: | 0,6 cm |
| Rodzaj półek i płyt meblowych: | Półki |
| Obszar zastosowania: | Spody regałów i budowa mebli |
| Maksymalne obciążenie do: | 175 kg |
| Rodzaj montażu: | System łączników nitowych |
| Odległość otworów (cm): | 4,0 cm |
| Średnica otworów (mm): | 12 mm |
| Wykonanie: | Drewno i metal |
| Wysokość: | 180 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 10,1 kg |
| Wysokość: | 5,9 cm |
| Szerokość: | 35,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 91,5 cm |






