Metalkas Regał metalowy ocynkowany 180 x 90 x 40 cm 5 półek HDF/175 kg
Nr produktu: 6557714Opis produktu
Nr produktu: 6557714
Metalkas Regał metalowy ocynkowany 180 x 90 x 40 cm 5 półek HDF/175 kg
Regały metalowe pozwalają dobrze zagospodarować przestrzeń. To praktyczne i niedrogie rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi masywne metalowe, czy niezbyt wytrzymałe drewniane szafy. Metalowy, ocynkowany regał marki Metalkas sprawdzi się do przechowywania nawet ciężkich przedmiotów w różnych pomieszczeniach. Został wyposażony w pięć półek z płyty HDF. Na każdej z nich możesz przechowywać maksymalnie do 175 kg. Profil półki posiada obniżoną płaszczyznę, na którą jest kładziona płyta. Regał z regulacją co 30 mm.
Solidny i stabilny
Ten solidny i stabilny mebel pozwoli efektywnie zagospodarować przestrzeń biura, magazynu, sklepu czy archiwum. Sprawdzi się również jako element wyposażenia warsztatu czy do magazynowania zapasów i przetworów w domowej spiżarni. Surowy, minimalistyczny wygląd sprawia, że można wykorzystać go nie tylko w pomieszczeniach gospodarczych. Dobrze wpisuje się w aktualne trendy, wśród których popularnością cieszy się styl loftowy i industrialny.

Praktyczny i trwały
Regał został wykonany ze stali ocynkowanej, a więc zabezpieczonej przed uszkodzeniami i rdzewieniem. Jest niezwykle praktyczny i trwały. Będzie dobrym rozwiązaniem nawet dla wymagających, mniej standardowych miejsc. Pozwoli w pełni wykorzystać nawet ograniczoną, małą przestrzeń. Półki wykonane z płyty HDF są bardzo wytrzymałe, dlatego bez obaw możesz wstawić regał do warsztatu bądź sklepu.
Łatwy i szybki montaż
Regał cechuje łatwy i szybki montaż bezśrubowy. Detale montowanie są w systemie wciskanym i nitowanym. Z łatwością złożysz mebel samodzielnie. Możliwe jest zmontowanie go w taki sposób, by służył jako wytrzymały stół warsztatowy, gdzie półki będą stanowić blat roboczy. Inną możliwą opcją jest rozłożenie konstrukcji na da mniejsze regały. Jest więc niezwykle praktyczny. Sprawdź także pozostałe regały na Obi.pl. Kliknij tutaj.

Dane wytwórcy
Metalkas S.A.
ARTURA GROTTGERA 4
85-227 Bydgoszcz
biuro@metalkas.com.pl
5907666206683
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Szerokość: | 90 cm |
| Rodzaj półek i płyt meblowych: | Regały magazynowe i piwniczne |
| Maksymalne obciążenie do: | 175 kg |
| Rodzaj montażu: | Regały wciskane |
| Wykonanie: | Stal cynkowana |
| Wysokość: | 180 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 14,7 kg |
| Wysokość: | 180,0 cm |
| Szerokość: | 90,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 40,0 cm |











