Metalkas Regał metalowy czarny 180 x 160 x 60 cm 4 półki MDF/300 kg
Nr produktu: 7256126Opis produktu
Nr produktu: 7256126
Metalkas Regał metalowy czarny 180 x 160 x 60 cm 4 półki MDF/300 kg
Regały metalowe pozwalają dobrze zagospodarować przestrzeń. To praktyczne i niedrogie rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi masywne metalowe, czy niezbyt wytrzymałe drewniane szafy. Metalowy regał marki Metalkas sprawdzi się do przechowywania nawet ciężkich przedmiotów w różnych pomieszczeniach. Został wyposażony w cztery półki z płyty MDF. Na każdej z nich możesz przechowywać maksymalnie do 300 kg.
Solidny i stabilny
Ten solidny i stabilny mebel pozwoli efektywnie zagospodarować przestrzeń biura, magazynu, sklepu czy archiwum. Sprawdzi się również jako element wyposażenia warsztatu czy do magazynowania zapasów i przetworów w domowej spiżarni. Surowy, minimalistyczny wygląd sprawia, że można wykorzystać go nie tylko w pomieszczeniach gospodarczych. Dobrze wpisuje się w aktualne trendy, wśród których popularnością cieszy się styl loftowy i industrialny.
Praktyczny i trwały
Regał został wykonany z metalu malowanego na kolor czarny (RAL 9005), dzięki czemu wniesie loftowy charakter do pomieszczenia. Jest niezwykle praktyczny i trwały. Będzie dobrym rozwiązaniem nawet dla wymagających, mniej standardowych miejsc. Pozwoli w pełni wykorzystać nawet ograniczoną, małą przestrzeń. Półki wykonane z płyty MDF są bardzo wytrzymałe, dlatego bez obaw możesz wstawić regał do warsztatu bądź sklepu.
Łatwy i szybki montaż
Regał cechuje łatwy i szybki montaż. Z łatwością złożysz mebel samodzielnie. Sprawdź także pozostałe regały na Obi.pl. Kliknij tutaj.
Dane wytwórcy
Metalkas S.A.
ARTURA GROTTGERA 4
85-227 Bydgoszcz
biuro@metalkas.com.pl
5907666228920
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Szerokość: | 160 cm |
| Rodzaj półek i płyt meblowych: | Regały magazynowe i piwniczne |
| Maksymalne obciążenie do: | 300 kg |
| Rodzaj montażu: | System łączników nitowych |
| Wykonanie: | Metal |
| Wysokość: | 1,8 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 31,2 kg |
| Wysokość: | 180,0 cm |
| Szerokość: | 160,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 60,0 cm |








