Metalkas Regał metalowy czarny 179 x 80 x 40 cm 5 półek HDF/175 kg
Nr produktu: 7240740Opis produktu
Nr produktu: 7240740
Metalkas Regał metalowy czarny 179 x 80 x 40 cm 5 półek HDF/175 kg
Regały metalowe pozwalają doskonale zagospodarować przestrzeń, jednocześnie nie zajmując wiele miejsca. To praktyczne i niedrogie rozwiązanie, które dzięki dużej nośności z powodzeniem zastąpi masywne metalowe, czy mniej wytrzymałe drewniane szafy.
Pięć wytrzymałych półek
Metalowy regał marki Metalkas sprawdzi się do przechowywania nawet ciężkich przedmiotów w różnych pomieszczeniach, zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w biurach, magazynach, lokalach użytkowych. Został wyposażony w pięć solidnych półek o dużym udźwigu, wykonanych z płyty HDF. Na każdej z nich możesz przechowywać przedmioty o wadze maksymalnej do 175 kg.
Funkcjonalny i stabilny
Ten solidny i stabilny mebel pozwoli efektywnie zagospodarować przestrzeń biura, magazynu, sklepu czy archiwum. Sprawdzi się również jako element wyposażenia warsztatu czy do magazynowania zapasów i przetworów w domowej spiżarni. Surowy, minimalistyczny wygląd sprawia, że można wykorzystać go nie tylko w pomieszczeniach gospodarczych. Dobrze wpisuje się w aktualne trendy, wśród których popularnością cieszy się styl loftowy i industrialny. Należy pamiętać, że mebel z płytami HDF nie powinien być stosowany w pomieszczeniach narażonych na wysoką wilgotność.

Praktyczny i trwały
Regał został wykonany ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny, dzięki czemu zachowa swój estetyczny wygląd przez długi czas. Jest niezwykle praktyczny i trwały. Pozwoli w pełni wykorzystać nawet ograniczoną, małą przestrzeń. Półki wykonane z płyty HDF są bardzo wytrzymałe, dlatego bez obaw możesz wstawić regał do warsztatu bądź sklepu.
Łatwy i szybki montaż
Regał cechuje łatwy i szybki montaż bezśrubowy. Detale montowanie są w systemie wciskanym/zatrzaskowym. Z łatwością złożysz mebel samodzielnie korzystając z dołączonej instrukcji montażu. Dzięki dzielonej nodze, może być on także używany jako dwa mniejsze regały lub stół roboczy.
Sprawdź także pozostałe regały na Obi.pl. Kliknij tutaj.
Dane wytwórcy
Metalkas S.A.
ARTURA GROTTGERA 4
85-227 Bydgoszcz
biuro@metalkas.com.pl
5907666227442
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Szerokość: | 80 cm |
| Rodzaj półek i płyt meblowych: | Regały magazynowe i piwniczne |
| Maksymalne obciążenie do: | 175 kg |
| Rodzaj montażu: | Regały wciskane |
| Wykonanie: | Metal |
| Wysokość: | 180 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 11,7 kg |
| Wysokość: | 179,0 cm |
| Szerokość: | 80,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 40,0 cm |














