Germina Lampa solarowa SOLIS 2.0 z czujnikiem 6500K 500lm IP54 czarna
Nr produktu: 7573025Opis produktu
Nr produktu: 7573025
Germina Lampa solarowa SOLIS 2.0 z czujnikiem 6500K 500lm IP54 czarna
Germina Lampa solarowa SOLIS 2.0 z czujnikiem 6500K 500lm IP54 czarna
Ekologiczne, nowoczesne oświetlenie solarne z czujnikiem ruchu to sprawdzony sposób na zwiększenie bezpieczeństwa oraz zapewnienie darmowej energii świetlnej wokół posesji, na ścieżkach czy przy wjeździe do garażu.
Wydajne zasilanie i ekologiczne rozwiązanie
Lampa solarna SOLIS 2.0 marki Germina to zaawansowane urządzenie 2w1, łączące wydajny naświetlacz oraz panel solarny w jednej obudowie. Wyposażona w pojemną baterię litową 3.2V 4000mAh, gwarantuje do 12 godzin pracy na jednym naładowaniu. Proces uzupełniania energii trwa od 4 do 6 godzin, co w zupełności wystarcza do pełnego naładowania akumulatora w ciągu dnia. Urządzenie emituje jasne światło o mocy 500 lumenów i zimnej barwie 6500K, zapewniając wyraźne oświetlenie kluczowych punktów terenu.
Czujnik ruchu i tryby pracy
Produkt posiada wbudowany czujnik ruchu, który automatycznie uruchamia oświetlenie po wykryciu aktywności, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa. Użytkownik ma do dyspozycji trzy funkcjonalne tryby pracy:
Tryb 1: Lampa zapala się automatycznie po zmierzchu i świeci nieprzerwanie aż do świtu.
Tryb 2: Reakcja na ruch - zapalenie z pełną mocą (100%) i automatyczne zgaszenie po 20 sekundach.
Tryb 3: Reakcja na ruch - zapalenie z mocą 100% na 20 sekund, po czym przejście na poziom 20% mocy przez 6 sekund i całkowite zgaśnięcie.
Kąt świecenia wynoszący 90° pozwala na precyzyjne podświetlenie wejść, ścieżek oraz podjazdów.
Solidna konstrukcja i wysoka odporność IP54
Model SOLIS 2.0 został wykonany z trwałego tworzywa ABS, a jego konstrukcja o szerokości 35 cm zapewnia optymalne rozproszenie światła. Stopień szczelności IP54 gwarantuje skuteczną ochronę przed dostępem pyłu oraz strumieniem wody z dowolnego kierunku, co czyni lampę niezawodną w warunkach zewnętrznych. W komplecie znajduje się panel solarny oraz pilot, umożliwiający wygodne sterowanie urządzeniem. To funkcjonalne i energooszczędne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w każdym ogrodzie.
Dane wytwórcy
GW Sp.z o.o.
Jesionowa, Rajkowy 28
83-130 Pelplin
sekretariat@schmithpolska.pl
5905255672444
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 860 g |
| Wysokość: | 14,0 cm |
| Szerokość: | 35,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2,8 cm |






