Asortyment

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Razem dla natury - OBI

Podarujemy drzewa naszej polskiej przyrodzie. OBI - Las na zawsze.
Podarujemy drzewa naszej polskiej przyrodzie

Podarujemy drzewa
naszej polskiej przyrodzie

Podarujemy naturze las pod choinkę

Posadzimy 60 000 m2
lasu

Drzewa

Możemy dać naszej planecie naprawdę coś wyjątkowego!

Fundacja Las na zawsze sadzi lasy, które są bioróżnorodne i zarządzane przez naturę. Nie można ich wyciąć. Znajdują się na ziemi, która na zawsze ma być obszarem leśnym.

POSADZIMY 60 000 M2 LASU W CO NAJMNIEJ 6 RÓŻNYCH LOKALIZACJACH W POLSCE

Choinki

Warto kupić choinkę w OBI

OBI dba o polską przyrodę

Współpracujemy z fundacją „Las na zawsze”

Fundacja obsadza drzewami min. 6 obszarów w Polsce

Nasze choinki pochodzą od polskich certyfikowanych dostawców

Drzewa

Kupuj świadomie
OBI wspiera polską naturę

Czy wiesz?

Czy wiesz, że w wielu kulturach żywe, zielone drzewo, zwłaszcza iglaste, uważane jest za symbol życia i odradzania się, a także symbol trwania i płodności.

Choinki OBI pochodzą od certyfikowanego dostawcy (CERTYFIKAT GLOBAL G.A.P. potwierdzający wysokie standardy obowiązujące w firmie w czasie procesu produkcyjnego), który ma na uwadze dobro natury.

Do góry